Windows'u SSD'ye aktarma

luckluckii

Hectopat
Orijinal Windows sahibiyim. Laptopa SSD taktim. Orijinal Windows'u SSD aktarip kullanmak istiyorum. Ama bilgisayardaki butun dosyalarimin HDD kalmasini istiyorum bu mumkun mu veya nasıl yaparim?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    130,7 KB · Görüntüleme: 38
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    11,8 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
Orijinal Windows sahibiyim. Laptopa SSD taktim. Orijinal Windows'u SSD aktarip kullanmak istiyorum. Ama bilgisayardaki butun dosyalarimin HDD kalmasini istiyorum bu mumkun mu veya nasıl yaparim?

Şimdi hakaret yiyebilirim. Bunun en sağlıklı hali format atıp ondan sonra öyle Windows'u SSD'ye kurmaktır diye biliyorum ben hocam.

Şimdi hakaret yiyebilirim. Bunun en sağlıklı hali format atıp ondan sonra öyle Windows'u SSD'ye kurmaktır diye biliyorum ben hocam.

Haklısın dostum üşenme git tertemiz kurulum yap bilgisayarın temizlenir bir de böyle aktarmak için programlar var onlara hiç bulaşma.

Haklısın dostum üşenme git tertemiz kurulum yap bilgisayarın temizlenir bir de böyle aktarmak için programlar var onlara hiç bulaşma.
Temiz kurulum ve format atmasini bilmiyorum. Bilgisayar ile cok fazla bilgim yok. Format hayatta atmam. Orjinal windowsu silmek istemem. Neyse gerek kalmadi. Cikaracagim SSD icinden.

Temiz kurulum ve format atmasini bilmiyorum. Bilgisayar ile cok fazla bilgim yok. Format hayatta atmam. Orijinal Windows'u silmek istemem. Neyse gerek kalmadi. Cikaracagim SSD icinden.

Dostum zaten format atınca Windows silinmiyor sadece bütün verilerin resimlerin siliniyor Windows lisansın silinmiyor Windows lisansı anakarta işliyor anakart değiştirirsen lisansın gider format atabilirsin güvenle zaten alakam yok diyorsun bilmiyorsan konuşma o zaman dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı