WinRAR 40 Gün Sonra Ne Oluyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HABAR

Kilopat
Makaleler
18
Daha fazla  
Hepinize merhabalar.
Geçenlerde temiz kurulumla Windows 10 2004 sürümüne geçiş yaptım. Bazı programlar kurdum.
Bunların arasında WinRAR da vardı. Ve WinRAR'ı kendi sitesinden indirdim.(Gezginler : Tövbe tövbe :D)
Bu arada gerçekten WinRAR'ı kendi sitesinden indirdim.
Şu an program kullanılıyorken pencerede "deneme kopyası" yazıyor. Bu süre de 40 gün sanırım. Sormak istediğim şeye gelecek olursak da, 40 günlük süre dolunca ne oluyor? (Duruma göre 7-Zip programına da geçiş yapabilirim)
Cevap vermeyecekseniz gülücük atmayın lütfen.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Deneme süresi doldu mesaj kutusunda çarpıya basıp hayatınıza hiçbir şey olmamış gibi devam edebiliyorsunuz, herhangi bir vasfı yok. Eğer destek vermek isterseniz satın alabilirsiniz. Sanırım yazılımcı tarafından bırakılan minik bir şakadan ibaret.

Kanka Winrar'ı satın alıp kullanan ben hiç görmedim, hiçbir şey olmuyor da ben Gezginler: Tövbe Tövbe yazmana çok takıldım. Gezginler'den yıllardır program indiririm ve hiçbir zaman virüs zararlı yazılımla karşılaşmadım, adamlar illegal program bile paylaşmıyo, crack dosyası bile bulamazsın o sitede. Sen neden öyle dedin?

Sorumlu kişiler, WinRAR kullanıcılarının büyük çoğunluğunun programı lisanssız kullanmaya devam ettiğini biliyorlar. Bu programda pek çok kullanıcının şüphelendiği gibi bir hata değil. Bunun yerine, sağlayıcı müşterilerinin dürüstlüğüne güvenir: kullanıcıların WinRAR’ı satın almaları ve bu nedenle deneme süresi dolduktan sonra aracın kullanımını engellemekten kasten kaçınmaları umulur.

Sonsuz deneme sürümünün WinRAR geliştiricisi için de avantajları vardır: WinRAR bu yaklaşım tarafından birçok bilgisayarda kullanılır ve programın adı kullanıcıların bilincinde kalır.

ao5dbR0_460s.jpg

Şaka bir yana hiçbir şey olmuyor. Sadece her Winrar açtığında o pencereyi kapatıyorsun. Onun dışında bir farklılık olmuyor.

Bir ekran geliyor deneme süreniz doldu diye. Sana sadece "kullanıyorsun madem satın al" muamelesi yapıyor. Ama herkes gibi çarpı ile geçebilirsiniz.

Kanka Winrar'ı satın alıp kullanan ben hiç görmedim, hiçbir şey olmuyor da ben Gezginler: Tövbe Tövbe yazmana çok takıldım. Gezginler'den yıllardır program indiririm ve hiçbir zaman virüs zararlı yazılımla karşılaşmadım, adamlar illegal program bile paylaşmıyo, crack dosyası bile bulamazsın o sitede. Sen neden öyle dedin?
Güvenmiyorum. Sebebi bu.
Konu kilitlenebilir. @MF

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı