WinRAR dosyası arşiv bozuk hatası

Emooom

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
ETS 2 ProMods dosyalarını indiriyorum ilk dosya WinRAR ve bunu 7-ZIP ile çıkaramıyorum. WinRAR ile de açılmıyor arşiv bozuk hatası veriyor. Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı indirmelerde bende böyle hata alıyordum. Aynı yerden bir kez daha indirmeyi deneyin, eğer olmazsa farklı bir yerden indirmeyi deneyin

ETS 2 ProMods dosyalarını indiriyorum ilk dosya WinRAR ve bunu 7-ZIP ile çıkaramıyorum. WinRAR ile de açılmıyor arşiv bozuk hatası veriyor. Nasıl düzeltebilirim?

İndirmede sorun yaşamış olabilirsiniz eğer mümkün ise farklı siteden indirin ve IDM kullanın şayet aynı sorunu hep yaşıyorsanız RAM sorunu olabilir sadece bu dosyaya özelse ya indirme de sorun ya da dosya da sorun vardır dediğim gibi.

Arşiv dosyası bozuk ya da eksik inmiştir büyük ihtimalle. Yeniden indirmeyi deneyebilirsin. Yine aynı hata verirse indirdiğin kaynakta da dosya bozuk bir şekilde tutuluyor olabilir.

İndirmede sorun yaşamış olabilirsiniz eğer mümkün ise farklı siteden indirin ve IDM kullanın şayet aynı sorunu hep yaşıyorsanız RAM sorunu olabilir sadece bu dosyaya özelse ya indirme de sorun ya da dosya da sorun vardır dediğim gibi.

IDM nedir? Normal şartlarda diğer dosyaları 7-ZIP ile ayıklayabiliyorum. Bir de Opera'dan deneyeceğim. Dosyanın bozuk olduğunu zannetmiyorum çünkü ProMods kurulum için yüklenen WinRAR.

Geri
Yukarı