Çözüldü Winstep nexus yükledikten sonra görev çubuğu gitti

• Konuyu başlatan Ceix
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 187
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ceix

Hectopat
Winstep nexus yükleyip görev çubuğunu Mac gibi yapacaktım sadece eğlenecektim. Fare imlecini aşağı götürünce görev çubuğu geri geliyor ama başka yere götürünce görev çubuğu tekrar yok oluyor görev çubuğunu tamamen geri getirmem lazım nasıl geri getireceğim?

Çözüm
Ayarlara girin görev çubuğu kısmına gelin orada görev çubuğunu gizle kısmı var o ayarı kapatın.

Winstep nexus yükleyip görev çubuğunu Mac gibi yapacaktım sadece eğlenecektim. Fare imlecini aşağı götürünce görev çubuğu geri geliyor ama başka yere götürünce görev çubuğu tekrar yok oluyor görev çubuğunu tamamen geri getirmem lazım nasıl geri getireceğim?
Ayarlara girin görev çubuğu kısmına gelin orada görev çubuğunu gizle kısmı var o ayarı kapatın.

Çözüm
Winstep nexus ayarına mı gireyim?

Windows ayarlarına girin kişiselleştirmeye basın ardından görev çubuğu kısmını göreceksiniz oraya basın görev çubuğunu gizle ayarını kapatın.

Yeni konular

Geri
Yukarı