Wireless kartım bozulmuş olabilir mi?

yigit100

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaslar merhaba, laptopum film izlerken bir mavi ekran hatasi vererek kendini yeniden baslatti, o gunden beri Wireless kartimi gormuyor ve bilgisayar baslarken ( buyuk ihtimalle hata ayiklama modumu aciyor) 10 dakika gibi bir sürede aciliyor. Normalde birkac saniyede acilirdi ama acildiktan sonra hic performans kaybi yok ve ethernetle internete baglanabiliyorum.

Denedigim islemler:
Format attim.
Farkli driver surumlerini kurdum.( kurmak da eziyete donusuyor 20dakikada kuruyor anlam veremediğim şekilde.)

Laptop modeli: asus tuf fx705dd

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    49,6 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, laptopum film izlerken bir mavi ekran hatasi vererek kendini yeniden baslatti, o gunden beri Wireless kartimi gormuyor ve bilgisayar baslarken ( buyuk ihtimalle hata ayiklama modumu aciyor) 10dakika gibi bir sürede aciliyor. Normalde birkac saniyede acilirdi ama acildiktan sonra hiç performans kaybi yok ve ethernetle internete baglanabiliyorum.

Denedigim islemler:
Format attim.
Farkli driver surumlerini kurdum( kurmak da eziyete donusuyor 20dakikada kuruyor?)
Bu sorunu hangi laptopta yaşıyorsunuz ? Markası modeli nedir?
Minidump dosyalarınızı paylaşın lütfen. Minidump Dosyalarını Paylaşın

Arkadaşlar merhaba, laptopum film izlerken bir mavi ekran hatasi vererek kendini yeniden baslatti, o gunden beri Wireless kartimi gormuyor ve bilgisayar baslarken ( buyuk ihtimalle hata ayiklama modumu aciyor) 10dakika gibi bir sürede aciliyor. Normalde birkac saniyede acilirdi ama acildiktan sonra hiç performans kaybi yok ve Ethernet'le internete baglanabiliyorum.

Denedigim islemler:
Format attim.
Farkli driver surumlerini kurdum( kurmak da eziyete donusuyor 20dakikada kuruyor?)

😀
Dostum lütfen bir dahaki mesajlarında daha açıklayıcı olup yazım kurallarına dikkat et.

Dosya Ekleri

• 1648230912029.png
    1648230912029.png
    351,3 KB · Görüntüleme: 24
Bu sorunu hangi laptopta yaşıyorsunuz ? Markası modeli nedir?
Minidump dosyalarınızı paylaşın lütfen. Minidump Dosyalarını Paylaşın
hocam merhabalar yanıtınız için teşekkürler, minidump dosyalarımın işinize yarayacağından şüpheliyim, dediğim gibi format attım bilgisayara. laptop modelim asus tuf fx705dd
😀
Dostum lütfen bir dahaki mesajlarında daha açıklayıcı olup yazım kurallarına dikkat et.
hocam merhabalar yanıtınız için teşekkürler, bilgisayar özelliklerimle ne alakası var olayın tam olarak algılayamadım? ayrıca yazım kurallarımda da bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum, telefonla açtım postu, kullandığım klavye ingilizceydi. :) 2000'lerde yaptığımız gibi post kasıyorsun sanırım :D

2000'lerde yaptığımız gibi post kasıyorsun sanırım :D

Bu söz beni kırdı :( benim Technopat'ı kullanma amacım eğlence. Puan kasıp millete hava atmakda değil. Yazım yanlışı gördüğümde bazı moderatörler tolerans göstermiyor, ceza verebiliyorlar. Sizde yeni bir üyesiniz. Yeni üyeler ceza aldıklarında genelde forumu bırakıyorlarda.

Geri
Yukarı