Dryondaime

Hectopat
Yer
Sakarya
1 yıldan uzun süredir Corsair virtuoso kullanıyorum. İkinci el almıştım. Daha öncesinde kablosuz olarak g935, kablolu olarak da omni sound blaster ile hyperx cloud 2 ve Sennheiser hd599 kullanmıştım. Virtuosoyu da ister kablolu ister kablosuz kullanma rahatlığından dolayı aldım. Hatta alırken de ses kartını creative G6ya çevirdim. Kulaklık spatial sound destekli. Özellikle Microsoft Store'dan alınan Dolby programı ile bu kadar başarılı olacağını bilseydim ses kartını almazdım.

Ben de o vakitler pubg warzone gibi oyunlar oynardım. Seslerin lokalizasyonu gayet yeterli idi ( ama önceki iki kablolu kulaklığım bu konuda daha iyiydi )

Taleplerinizi karşılayabilir.

Oğulcan.DLL

Hectopat
Razer Kraken Tournament Edition öneririm kriterlerinizden sadece kumaş ped uymuyor pedleri içten soğutmalı deri müzik kalitesi iyi kulaklığı direkt FPS oyunlarında ses kasmak için tasarlamışlar ayrıca 7.1 değil onun bir üst teknolojisi THX spital Audio kullanıyor şunu belirteyim gerçekten göründüğünden çok daha hafif beni şaşırtmıştı hafifliği.

Msevket44

Megapat
Makaleler
6
erhaba son olarak G733 v
Blackshark V2 kulaklığından memnunsanız ve ses kalitesini seviyorsanız V2 PRO olabilir ancak ses kalitesi neredeyse birebir aynı. İndirimde alınabilir, onun dışında Virtuoso üst kısımdan ağrı yapıyor sizin için iyi olmayabilir HS 80 daha mantıklı gözüküyor.

Yukarı