Wireless mouse ve klavye donuyor

.union35

Centipat
Bilgisayarıma yeni format attım ve Wireless kablosuz klavye mouse seti aldım. Yine de mouse ve klavyem donuyor. Yardımcı olursanız sevinirim. (İşletim sistemim Win 10).

Mesela bir şeye tıkladığınızda falan mı donuyor? Pilleri zayıf olabilir, çıkartıp tekrar takabilirsin. Driverları varsa onları güncelleyebilirsin. Başka bir USB girişine takabilirsin.

Profil fotoğrafına kurban. Öncelikle nomad reisi saygıyla anayım, sorunuza gelicek olursak.
Yeni aldıysanız sorunlu olup olmadığını başka bir donanımda deneyin eğer aynı hatayı alıyorsanız sorun farede, çalışıyorsa
bilgisayarınızda bir sorun var.

Anlık takılmalar yaşıyorum öğreğin klavyeden bir şeyler yazıyorum bir anda yazdıklarımı girmiyor donuyor 1 2 saniye sonra aniden yazdıklarımı giriyor.verdiğim komutları gecikmeli uyguluyor. Daha yeni mouse ve klavye aldım. mouse ve klavyem başka bir bilgisayarda sorunsuz çalışıyor ve evet bütün usb portlarına tek tek taktım sorun hepsinde aynı

Anlık takılmalar yaşıyorum öğreğin klavyeden bir şeyler yazıyorum bir anda yazdıklarımı girmiyor donuyor 1 2 saniye sonra aniden yazdıklarımı giriyor.verdiğim komutları gecikmeli uyguluyor. Daha yeni mouse ve klavye aldım. mouse ve klavyem başka bir bilgisayarda sorunsuz çalışıyor ve evet bütün usb portlarına tek tek taktım sorun hepsinde aynı
Klavyenin sürücülerini güncelleyin, aklıma şuan başka birşey gelmiyor sizin için araştıracağım.

Geri
Yukarı