Wise Registry Cleaner sıkıntı çıkartır mı?

Wise Care 365 daha kapsamlı bir program. İçinde regedit temizleyicisi de var. Bence ona da bir bak.
Soruya gelecek olursan sıkıntı çıkarmaz.

Windows'a ayar çek kısmı bilgisayarda bir nevi ayarları değiştirerek size en iyi performans, internet hızı vs. sağlar. Bende bir sorun çıkartmadı fakat ekran değişiyordan ne dediğinizi anlamadım.

Hangi ayarları değiştirdiğini nasıl öğrenebilirim hocam?

Hangi ayarları değiştirdiğini nasıl öğrenebilirim hocam?
Hocam onu tam olarak bilmiyorum fakat üstten "Sistem Ayarlama" kısmına geldikten sonra sol alttan "Tümünü Seç" butonuna basıp daha sonrasında sağ alttaki "Sistem Varsayılan" butonuna tıklarsanız ayar çekilmeden önceki haline getirebilirsiniz, umarım sorununuzu çözer.

Hocam onu tam olarak bilmiyorum fakat üstten "Sistem Ayarlama" kısmına geldikten sonra sol alttan "Tümünü Seç" butonuna basıp daha sonrasında sağ alttaki "Sistem Varsayılan" butonuna tıklarsanız ayar çekilmeden önceki haline getirebilirsiniz, umarım sorununuzu çözer.

Teşekkür ederim hocam, geri çekince bilgisayarın yavaşlığını hissettim :D. Acaba burada sildiğim programların kalıntılarını silme olayı da var mı? Uzun süre kullanmışsınız, belki bilirsiniz diye soruyorum.

Teşekkür ederim hocam, geri çekince bilgisayarın yavaşlığını hissettim :D. Acaba burada sildiğim programların kalıntılarını silme olayı da var mı? Uzun süre kullanmışsınız, belki bilirsiniz diye soruyorum.
Hocam kusura bakmayın. Şubat ayının sonlarına doğru bilgisayara erişimim yasaklanmıştı, sorunuz ortada kalmış. Hortlatmak gibi olmasın ama cevaplayayım. Sildiğiniz programların kalıntılarını regedit'den (Kayıt Defteri'nden) siler fakat dosyaları temizlemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı