Wish güvenilir mi?

Doğru satıcıyı bulursan güvenilir. Akıllı saat ve klavye almıştım. Klavye ledi bozuk çıktığı için iade ettim. Hem klavye bende kaldı hem de paramı iade ettiler.
Dolandırılmak istiyorsanız alışveriş yapın. :)
Ne alakası var anlamadım. Kör olmayan anlar. Fake GPU yüzünden siteyi kötülemek komik. Fake GPU'ya kanacak kadar bilginiz yoksa bir bilene danışın derim. 5 dakika içinde geri dönüş yapıyorlar.
Bende diyordumki nasıl bu kadar güzel gözüken kakashi figürü bu kadar ucuz diyiyordum teşekkür ederim.
Bence alın derim ölçeğine bakıp. Burada 450 TL olan demir passat modeli ben 150 TL'ye aldım.

Doğru satıcıyı bulursan güvenilir. Akıllı saat ve klavye almıştım. Klavye LED'i bozuk çıktığı için iade ettim. Hem klavye bende kaldı hem de paramı iade ettiler.

Ne alakası var anlamadım. Kör olmayan anlar. Fake GPU yüzünden siteyi kötülemek komik. Fake GPU'ya kanacak kadar bilginiz yoksa bir bilene danışın derim. 5 dakika içinde geri dönüş yapıyorlar.

Aynen öyle babam ile araba için birkaç şey aldık geldi. Ama aralık 20'de gelmesi gereken şey hala gelmedi 20 ocağa kadar gelmesse de iptal edeceğiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı