Wish'ten drone almak

mustafadr12

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bundan önce "Wish'den balık oltası alma" adında bir konu açmıştım orada 5 TL iken 1 saat sonra 171 TL oldu ve bayağı da olumlu yorum vardı. Şimdi bir drone ilgimi çekti kızmayın ama o da 5TL😂 Çekiyor beni durduramıyorum. Sadece 5 TL başka bir ücret yok arkadaşlar. Drone'da bayağı bir yorum var herkese geliyor ama kullanımı zor diyorlar o olsun da. 500gr geçerse kayıt ettirmek falan gerekiyormuş sanırsam. Ürün özelliklerine bakıyorum ama bir şey demiyor bununla ilgili. Acaba kayıt ettirmek gerekir mi ve ne kadar gümrük ücreti alırlar.

( Bu arada 210 TL olmuş )
Sormak istediğim diğer bir konu ise misal 500Gr'dan fazla geldi. Kayıt yaptırmak gerekiyor dediler. Ben de fazla tutuyor diye yaptırmak istemiyorum. Dronu vereyim gitsin. Oluyor mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210415-233112_Wish.jpg
    Screenshot_20210415-233112_Wish.jpg
    71,4 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_20210415-233128_Wish.jpg
    Screenshot_20210415-233128_Wish.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleyen: Moderatör:
Bir daha 5TL olursa ve gerçekten geliyorsa alın gitsin. Gümrük ücretini de ödersiniz en azından can sıkıntısını bir şekilde geçiştirirsiniz. :)

Bir daha 5TL olursa ve gerçekten geliyorsa alın gitsin. Gümrük ücretini de ödersiniz en azından can sıkıntısını bir şekilde geçiştirirsiniz. :)
Hocam aldım zaten de kaç gr acaba emin değilim, kayıt isterlerse yaptırmasan nolur acaba.
Buradan alışveriş yapmayı sağlıklı bulmuyorum. Absürt absürt fiyatlar var.
Orası doğru hocam

Geri
Yukarı