Witcher 1 oynamadan Witcher 2 ve 3 oynamak

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar Steam'de Witcher serisi indirime girmiş. Witcher 2'yi satın aldım 3'ü de satın alacağım; peki Witcher 1 oynamaya değer mi? Technopat Sosyal'de biraz baktım mekanikleri falan kötü diyorlar. Oyunun fiyatı şu an 2.70 TL.

@Lyrinx Game of the Year Edition ile DLC'ler geliyor. Witcher 1 oynamanızı önermem gerçekten sıkılırsınız ve soğursunuz oyundan. Witcher 2'den başlayabilirsiniz. Witcher 2 günümüze göre yavaş kalıyor onu da söyleyeyim. Çok küçük bir yerden yukarıya çıkmak/aşağıya inmek için M1 tuşuna basmak gerçekten sinir bozucu

@Lyrinx Game of the Year Edition ile DLC'ler geliyor. Witcher 1 oynamanızı önermem gerçekten sıkılırsınız ve soğursunuz oyundan. Witcher 2'den başlayabilirsiniz. Witcher 2 günümüze göre yavaş kalıyor onu da söyleyeyim. Çok küçük bir yerden yukarıya çıkmak/aşağıya inmek için M1 tuşuna basmak gerçekten sinir bozucu
Özetini okusam ya da YouTube'den dinlesem olur değil mi?
Bu arada oyun 2.70 TL onu da unutmayalım, bence fiyatına göre iyi.

1'I oynamayı denedim ama kılıç tutma ve dövüş mekaniği rezil durumda cidden. Hikayede olur da bir şey kaçırırım belki diye sadece hikaye kısmını izlemek istedim. Yavaş yavaş gidiyorum şimdilik. Şu videoda sadece hikaye kısımları var. İlk 11-12 Dk'lık kısımda ses kayması var ancak sonradan düzeliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam oyun 2007'de çıkmış. Fiyatının böyle olması normal :D
Biliyorum eski bir oyun olduğunu, ancak Witcher 1'in normal fiyatı 18 TL. Witcher 2 31 TL'den 4.65'e, Witcher 3 ise 60 TL'den 18 TL'ye düşmüş.
Hocam oyun 2007'de çıkmış. Fiyatının böyle olması normal :D
Açıkçası iyi kötü tüm seriyi oynamak isterim.

Geri
Yukarı