Witcher 1 ve 2'yi oynamadan 3 oynanır mı?

Cont_re

Picopat
Makaleler
1
Gelecek indirimlerden Türkçe dil desteği de olduğu için The Witcher 3 alarak GeForce Now'da oynamayı düşünüyorum fakat The Witcher 1 ve 2'yi oynamadan oynarsam sorun olur mu?

Witcher 1 2 oynamanız hikaye açısından daha iyi olur.

Oynanmaz hocam hikayeden bir şeyy anlamazsınız size tavsiyem Witcher 1I oynamayın çünkü oynanış konusun da çok kötü youtudan izleyin ya da Witcher 1 hikayeisini okuyun.

Bence oynanır oynadım da zaten ama arkadaşın da dediği gibi birkaç video izleseniz yeter.

1'i hiç oynamadım 2'ye zıpladım direk anladım az çok 1'in hikayesini internetten öğrendim 3 efsane olmuş zaten :)

Gelecek indirimlerden Türkçe dil desteği de olduğu için The Witcher 3 alarak GeForce Now'da oynamayı düşünüyorum fakat The Witcher 1 ve 2'yi oynamadan oynarsam sorun olur mu?
The Witcher 3 bazı ara sahnelerinde 2. oyununda olan olaylardan bahsediyorlardı. Şart değil ancak öğrenip oynarsan daha çok anlarsın.

Witcher 2 oyununu kesinlikle oyna. Gayet güzel bir oyundur ve Witcher 3 hakkında çoğu şeyi anlarsın. Satın almanı öneririm çünkü Witcher 2 oynarsan Witcher 2'deki yaşamış olduğun son Witcher 3 oyununa kesinlikle etki edecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı