Witcher 1 ve 2'yi oynamadan 3'e başlayanlar için soru

Daha fazla  
Ben 1 ve 2'yi oynamadan gaza gelip 3Ü aldım ve 30 saat oynamanın ardından ciriyi takip etmekten başka hikaye konusunda hiçbir şey anlamadım. Hikaye hep kopuk geliyor bana. Benim gibi ilk 3. oyundan başlayan arkadaşlara soru; nasıl hikayeyi anlayıp oyundan zevk aldınız?

Ben 1 ve 2'yi oynamadan gaza gelip 3Ü aldım ve 30 saat oynamanın ardından ciriyi takip etmekten başka hikaye konusunda hiçbir şey anlamadım. Hikaye hep kopuk geliyor bana. Benim gibi ilk 3. oyundan başlayan arkadaşlara soru; nasıl hikayeyi anlayıp oyundan zevk aldınız?
Eğer zamanın varsa 1 ve 2'yi de kesinlikle oynamanı tavsiye ederim. Sonra 3'e başlarsan daha iyi olur.

Witcher 2 oynanmayacak düzeyde değil 18 saat civarı sürüyor onu oynayabilirsin. 1 çok eskimiş katlanırım diyorsan onu da oyna.

Seriye 3. oyundan başlayıp ben her şeyi anladım diyen insanlar kendilerini kandırıyor. 3. oyundaki her şeyi tamamen anlamak için oyunları oynaman zorunlu. İnternetten izleyeceğin 20 dakikalık hikaye videoları çok fazla detayı direkt olarak atlıyor, normal olarak.

Geri
Yukarı