Witcher 1 & Witcher 2 için M1 desteği geldi mi?

Merhaba, bugün Steam kütüphanemde bu iki oyunun oynanabilir olduğunu gördüm. Önceden oynanabilir olarak gözükmüyordu. Aranızda oynamayı deneyen oldu mu, benim indirmem biraz uzun süreceğe benziyor.

Screen Shot 2022-08-07 at 19.02.33.png

Oynamadım ama M1 MacBook Air ile LoL biraz ısınıyor. METAL API ile oynadım. Çözünürlülüğü düşürünce 60FPS ve üzerini stabil alabildim. Cihazınız Air ise akıcı bir oyun deneyimi alabileceğinizden emin değilim. Ayrıca macOs desteği bir yana M1 çipini doğrudan destekleyen pek oyun yok. Rosetta ile çalışacaktır muhtemelen.

Oynamadım ama M1 MacBook Air ile LoL biraz ısınıyor. METAL API ile oynadım. Çözünürlülüğü düşürünce 60FPS ve üzerini stabil alabildim. Cihazınız Air ise akıcı bir oyun deneyimi alabileceğinizden emin değilim. Ayrıca macOS desteği bir yana M1 çipini doğrudan destekleyen pek oyun yok. Rosetta ile çalışacaktır muhtemelen.

Bugün gece fırsat olursa bir deneyeceğim, Air cihazım olduğu için elbette ısınıcaktır ancak umarım dengeli bir aralıkta kalır.

Cihazınızda oyun stabil bir şekilde çalışmaz ise NVIDIA GeForce NOW satın alarak tüm The Witcher serisini oynayabilirsiniz.

Oyunu oynayamasamda çok önemli değil, bu yüzden abonelik almak istemiyorum. Normalde kart oyunu yüklemek için girmiştim tesadüfen gördüm.

Güncelleme: İki oyunu da yükleyip baktım, sanırım gelen bir destek yok.
Screen Shot 2022-08-07 at 21.42.38.png
Screen Shot 2022-08-07 at 21.46.42.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı