Witcher 2 hata kodu 51

İşletim sistemi
Windows 10

alperenkrkmazzz

Hectopat
RAM
8GB CL19 2666MHz
Ekran kartı
İntel UHD Graphics 630
Anakart
H510M PRO-E
İşlemci
İntel Core İ3-10100
İndirimdeyken 2TL görünce Witcher 2 alayım dedim. Aldığım gibi indirmeye koydum indirildiğinde açtım menüsü açıldı oynaya bastım Steam hata verdi hata kodu 51 diye. Dosya bütünlüğünü doğruladım olmadı sildim yükledim aynı hatayı yine verdi araştırdım herkes dosyaları doğrula çözülür diyordu olmadı nasıl çözerim daha önce de trine 2'de de aynı sorunu yaşamıştım.

Antivirüs yazılımının sorun çıkardığını yazanlar da var. Kullanıyorsanız kapatıp deneyin. Ayrıyeten Güvenlik Duvarı'nı da kapatın. Çözüm işe yaramazsa tekrar etkinleştirirsiniz.

Başka bir çözüm olarak oyun anahtarını GOG üzerinden etkinleştirip DRM koruması olmadan oynayabilirsiniz. Tabii bu şekilde Steam başarımları gibi şeyler açılmaz.

Antivirüs yazılımının sorun çıkardığını yazanlar da var. Kullanıyorsanız kapatıp deneyin. Ayrıyeten güvenlik duvarı'nı da kapatın. Çözüm işe yaramazsa tekrar etkinleştirirsiniz.

Başka bir çözüm olarak oyun anahtarını GOG üzerinden etkinleştirip DRM koruması olmadan oynayabilirsiniz. Tabii bu şekilde Steam başarımları gibi şeyler açılmaz.

Güvenlik duvarını kapattım tam zamanlı korumayı da kapattım olmadı yine 2.yi nasıl yapabilirim?

Buradan kendinize bir tane hesap oluşturup Steam'deki anahtarı ayrıyeten burada da etkinleştirebilmeniz lazım.

Steam'deki anahtara nereden ulaşacağım nereye girip göreceğim.

Kütüphaneden oyuna sağ tık yapınca anahtarı göster diye bir seçenek çıkması lazım.

Çıkmıyor hocam.

Adsız.png

Evet, bende de göstermiyor nedense. Witcher 1 ve 2'yi bu sekilde GOG üzerinden etkinlestirdigimi hatirliyorum. Konu actim, bakalim ne diyecekler.

Bu arada; oyunu bir de kurulu oldugu konumdan yönetici olarak calistirmayi dener misiniz?

Oyun anahtarini göster secenegi kaldirilmis diyorlar. Eger herhangi bir sonuca ulasamazsaniz Steam Destek ile iletisime gecip oyun anahtarini sorun. Bizim 3. parti anahtarlara erisimimiz yok derseler oyun gelistiricisi ile irtibata gecersiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı