Witcher 2 kayıt dosyasının 3. oyuna etkisi ne?

Dogukan Bulut

Decapat
Witcher 2 kayıt dosyasının 3. oyuna etkisi ne? Ben 2. oyunda Letho'yu öldürdüm kayıdı yüklersem 3.oyunda olmayacak mı Letho?

Son düzenleyen: Moderatör:
Witcher 2 kayıt dosyasının 3. oyuna etkisi ne? Ben 2. oyunda Letho'yu öldürdüm kayıdı yüklersem 3.oyunda olmayacak mı Letho?
Çok etkisi var. Bu arada evet, Letho oyunda olmayacak :( Dilerseniz yeni oyuna başlarken Witcher 2 kayıtları AÇIK seçeneğini seçin. Oyunun yaklaşık 1 saatini falan geçtikten sonra bir yere geleceksiniz ve Morvran Voorhis beyefendi, orada karşılacaksınız, size birkaç soru soracak. Bunlar Witcher 2'deki yaptığınız seçimleri içerecek. Örnek verecek olursam:
-Letho'ya ne yaptın?
-Sile de Tansarville'ye ne yaptın?
-Triss'i mi, Philippa'yı mı kurtardın?
- Vernon Roche'un mu yoksa Scoia'tael'in mi yanındaydın?
- Oyunun ilk bölümündeki kuşatma sırasında Aryan La Valette'ye ne yaptın?
Gibi seçenekler çıkacak. Öldürdüm, öldürmedim diye 2 seçenek çıkacak diyebilirim. Bu sayede Witcher 2'de yapmış olduğunuz önemli seçimler Witcher 3'e dahil olacak. Kim bilir, belki ilerleyen zamanlarda yapmış olduğunuz seçimler sebebiyle Witcher 3'te tanıdık simalarla karşılaşırsınız 😉

Çok etkisi var. Bu arada evet, Letho oyunda olmayacak :( Dilerseniz yeni oyuna başlarken Witcher 2 kayıtları AÇIK seçeneğini seçin. Oyunun yaklaşık 1 saatini falan geçtikten sonra bir yere geleceksiniz ve Morvran Voorhis beyefendi, orada karşılacaksınız, size birkaç soru soracak. Bunlar Witcher 2'deki yaptığınız seçimleri içerecek. Örnek verecek olursam:
-Letho'ya ne yaptın?
-Sile de Tansarville'ye ne yaptın?
-Triss'i mi, Philippa'yı mı kurtardın?
- Vernon Roche'un mu yoksa Scoia'tael'in mi yanındaydın?
- Oyunun ilk bölümündeki kuşatma sırasında Aryan La Valette'ye ne yaptın?
Gibi seçenekler çıkacak. Öldürdüm, öldürmedim diye 2 seçenek çıkacak diyebilirim. Bu sayede Witcher 2'de yapmış olduğunuz önemli seçimler Witcher 3'e dahil olacak. Kim bilir, belki ilerleyen zamanlarda yapmış olduğunuz seçimler sebebiyle Witcher 3'te tanıdık simalarla karşılaşırsınız 😉
Oyunun sonunda kayıdım vardı oradan tekrar bitirdim bu sefer Letho yu saldım.

Oyunun sonunda kayıdım vardı oradan tekrar bitirdim bu sefer Letho yu saldım.
Şunu söyleyeyim. Bu benim başıma geldi. Ben Witcher 2'nin save dosyalarını 3. oyuna aktarırken sorun çıkmıştı. En son savede Letho ile buluştuğum yerde save almıştı oyun. Sonrada biliyorsun save alınmıyor. O save dosyasını 3. oyuna aktardım ve sorun çıktı. Kimse yoktu. Neyse ki oyuna fazla ilerlememiştim ve bu sefer dediğim Witcher 2 kayıtları açık seçeneğini seçerek tekrar oyuna başladım ve Witcher 2'de yapmış olduğum seçimlerin aynısını yaptım. Bu sefer oldu ve birilerini oyunda bulabildim 😁 Hatırlatayım dedim hocam, o save konusu biraz karmaşık. En iyisi benim dediğim yöntem ile yapmak olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı