Çözüldü Witcher 2 oyuna girince ekran bozuluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Salvatorio

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hocalarım oyuna giriyorum ekran kararıyor ama oyunu oynayabiliyorum her şey siyah bazı şeyler turuncu bazıları yeşil. Sistemim i3 5005 (u) HD Graphics 5500 4 GB RAM.

Çözüm
Bu sorun birçok kişide var. Son güncellemelerden kaynaklı olduğunu düşünüyoruz. Bir süre sonra fixlerler. Sabır edin, illa oyun istiyorsanız Windows 10 Pro sürümüne geçmenizi öneririm.

Veya daha iyi bir oyun deneyimi için Windows 8.

Çözdüm ayarlardan gama kısmını 5 yapınca düzeldi.
Hocalarım oyuna giriyorum ekran kararıyor ama oyunu oynayabiliyorum her şey siyah bazı şeyler turuncu bazıları yeşil. Sistemim i3 5005 (u) HD Graphics 5500 4 GB RAM.
Bu sorun bir çok kişide var. Son güncellemelerden kaynaklı olduğunu düşünüyoruz. Bir süre sonra fixlerler. Sabır edin, illa oyun istiyorsanız Windows 10 Pro sürümüne geçmenizi öneririm.

Bu sorun birçok kişide var. Son güncellemelerden kaynaklı olduğunu düşünüyoruz. Bir süre sonra fixlerler. Sabır edin, illa oyun istiyorsanız Windows 10 Pro sürümüne geçmenizi öneririm.

Çözdüm ayarlardan gama kısmını 5 yapınca düzeldi.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı