Witcher 2 tiz ses geliyor

OrhanBaba

Hectopat
Witcher 2 oynuyorum, menü ksmında vide oynarken ve oyun oynarken, sistemim 1 aylık ve çok güçlü olmasına rağmen kualak tırmalayıcı tiz bir ses geliyor nasıl çözebilirim?

Sadece oyunda geliyorsa ekran kartından geliyor olabilir. Ekran kartı yüksek hızlara çıkınca bende de gelebiliyor Coil Whine deniyor sanırım adına kötü bir şey değildir sistemi yeni topladıysan zamanla azalır.

Diğer oyunlarda da mevcut mu bu tiz ses?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yani o tiz ses videodaki gibi mi?
dakika 1.44'ten itibaren izleyebilirsiniz.
Witcher 2 oynuyorum, menü ksmında vide oynarken ve oyun oynarken, sistemim 1 aylık ve çok güçlü olmasına rağmen kualak tırmalayıcı tiz bir ses geliyor nasıl çözebilirim?
Dostum sorunun devam ediyor mu halen daha?

Son düzenleme:
Diğer oyunlarda da mevcut mu bu tiz ses?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yani o tiz ses videodaki gibi mi?
dakika 1.44'ten itibaren izleyebilirsiniz.

Dostum sorunun devam ediyor mu halen daha?
coil whine olduğunu düşünüyorum ama attığın videodaki gibi sürekli değişmiyor hep aynı ve halen devam ediyor
Sadece oyunda geliyorsa ekran kartından geliyor olabilir. Ekran kartı yüksek hızlara çıkınca bende de gelebiliyor Coil Whine deniyor sanırım adına kötü bir şey değildir sistemi yeni topladıysan zamanla azalır.
oynadığım oyun the witcher 2 efendim sistemim r7 3700 x rtx 2060 s msi msi 5100 mhz meg anakart zorlicağını düşünmüyorum sistemi

Coil Whine olduğunu düşünüyorum ama attığın videodaki gibi sürekli değişmiyor hep aynı ve halen devam ediyor

Oynadığım oyun The Witcher 2 efendim sistemim R7 3700 X RTX 2060S MSI MSI 5100 MHz MEG anakart zorlicağını düşünmüyorum sistemi

Sistemin güzel. Çıkan sesi video çekip bizimle paylaşabilir misim?

Yeni konular

Geri
Yukarı