Çözüldü Witcher 2'de zindandan nasıl kaçılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar Witcher 3 de saatlerim var Witcher 2'yi oynamak istedim hikayede ilerledim ama gel görün ki bug mıdır bir fikrim yok ama bana bu arkadaşı takip etmem gerektiği söyleniyor ama adam orada öyle bekliyor. Ne yapmam gerek?

20220813130115_1.jpg

Çözüm
Normalde bu eleman sürekli konuşup seni bir yere götürmesi gerekiyor ama varlığını algılayamıyor. Galiba oyun buga girdi. Eski kayıt dosyanı yükle, ya da baştan başla.

Sorunu çözdüm üst katta bir kapı var orası da bir merdivene açılıyor merdivenden yukarı çıkınca kapıdan dışarı çıkıyosunuz ve görev tamamlanıyor. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olabilir onlar için yazıyorum.
Normalde bu eleman sürekli konuşup seni bir yere götürmesi gerekiyor ama varlığını algılayamıyor. Galiba oyun buga girdi. Eski kayıt dosyanı yükle, ya da baştan başla.

Sorunu çözdüm üst katta bir kapı var orası da bir merdivene açılıyor merdivenden yukarı çıkınca kapıdan dışarı çıkıyosunuz ve görev tamamlanıyor. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olabilir onlar için yazıyorum.

Çözüm

Geri
Yukarı