Witcher 3 alınır mı?

AC Origins kadar yan görev yaptırtmaya zorlayan bir oyun daha görmedim hocam. Üst üste yan görev yapmadan yeterli level'e gelemiyorsun oyunda. Zorunlu olarak devamlı bir şekilde yan görev yapmak zorundasın yoksa oyunun ana görevlerine göre level'in çok düşük kalıyor. Yan görevlerde çok düz ve sıradan hep aynı olaylar.
Zevkler ve renkler tartışılmaz :D Kırmayı parçalamayı ve savaşmayı sevdiğim için aynı görevleri yaptırsa da benim hoşuma gidiyordu. Witcher 3'de saatlerce onu ara, bunu ara, şunu araştır, şunu bul gibi görevler yaptırıyor, bana göre değil. Hikayesi de sıkıcı, bir kızı bulmaya çalışıyoruz. Origins'te intikam ve savaş var tam bana göre 😜

AC Odyssey cidden güzel bir oyun ama Witcher'ın verdiği hisleri vermedi 4 ya da 5. bitirişimi yapıyorum bu gün ve AC Odyssey'den daha iyi bana göre.
Bu kişisel bir görüş saygı duyarım bana göre Witcher'dan daha iyi bir oyun Ac Odyssey her konuda özellikle hikayeyi işleyiş biçimiyle.

Zevkler ve renkler tartışılmaz :D kırmayı parçalamayı ve savaşmayı sevdiğim için aynı görevleri yaptırsa da benim hoşuma gidiyordu. Witcher 3'de saatlerce onu ara, bunu ara, şunu araştır, şunu bul gibi görevler yaptırıyor, bana göre değil. Hikayesi de sıkıcı, bir kızı bulmaya çalışıyoruz. Origins'te intikam ve savaş var tam bana göre 😜

Hocam olay zaten o kızın önemi. Hikayenin arkasını bilmediğiniz buradan açıkca anlaşılıyor. O kız Geralt'ın manevi kızı diyebiliriz kendinden çok daha fazla sevdiği bir kişi. Oyundaki ana karakterlerin değerini bilmezseniz zaten oyunun bir anlamı kalmıyor. O kimdi bu kimdi diye gezinirsiniz arka hikayeyi bilmeden.

Hocam olay zaten o kızın önemi. Hikayenin arkasını bilmediğiniz buradan açıkca anlaşılıyor. O kız Geralt'ın manevi kızı diyebiliriz kendinden çok daha fazla sevdiği bir kişi. Oyundaki ana karakterlerin değerini bilmezseniz zaten oyunun bir anlamı kalmıyor. O kimdi bu kimdi diye gezinirsiniz arka hikayeyi bilmeden.
Kızı olduğunu biliyorum yine de beni sarmıyor.

Kızı olduğunu biliyorum yine de beni sarmıyor.
Hocam saygı duyarım ama sadece bilmekle olmuyor diyebilirim. Saygısızlık olarak anlamayın ama oyunların arkasında Geralt'la Ciri'nin 7 kitaplık bir baba kız ilişkisi bulunuyor bunu sadece bilerek anlamanız zor diyebilirim.

Hocam saygı duyarım ama sadece bilmekle olmuyor diyebilirim. Saygısızlık olarak anlamayın ama oyunların arkasında Geralt'la Ciri'nin 7 kitaplık bir baba kız ilişkisi bulunuyor bunu sadece bilerek anlamanız zor diyebilirim.
Benim ilgimi çekmiyor işte. Ben oynarken kendimi karakterin yerine koyarım. O yüzden Witcher beni sarmıyor. Çocuğum olsun gibi bir şey istemezdim. Oyunu ilk oynadığımda sevmedim, önceki hikayesini biraz öğrenince daha da sevmemeye başladım. Tamam Origins'te de çocuğumuz ölüyor ama, intikam var, savaş var. Bütün oyun bir kişiyi bulmaya çalışmıyoruz.

Merhaba arkadaşlar. Bugün PSN'de gezinirken gözüm Witcher 3'e çarptı. Fiyatı gayet uygun 40 TL. Alsam mı, almasam mı diye düşünmüyor değilim. Çünkü çevremde kim varsa bu oyunu herkes övdüğü için övüyor. YouTube'dan birkaç oynanış videosuna baktım ve kararsız kaldım. Sizce Witcher 3 alınır mı?
Not: Witcher 1'i indirdim fakat oynanış kısmını kötü bulduğum için devam etmedim. Witcher 3'ün tatmin edici bir oynanışı var mı sizce?

Ben de kararsızım 40 TL'ye aldım iyi ki almışım RPG türünü seviyorsan bağımlısı olacaksın.

Merhaba arkadaşlar. Bugün PSN'de gezinirken gözüm Witcher 3'e çarptı. Fiyatı gayet uygun 40 TL. Alsam mı, almasam mı diye düşünmüyor değilim. Çünkü çevremde kim varsa bu oyunu herkes övdüğü için övüyor. YouTube'dan birkaç oynanış videosuna baktım ve kararsız kaldım. Sizce Witcher 3 alınır mı?
Not: Witcher 1'i indirdim fakat oynanış kısmını kötü bulduğum için devam etmedim. Witcher 3'ün tatmin edici bir oynanışı var mı sizce?
Ben olsam direk torrent indirirdim.

Geri
Yukarı