Witcher 3 alınır mı?

1. soru evet.
2. soru evet kalabiliyorsunuz.
Bu arada çoğu kişi oyunun savaş mekaniklerini beğenmiyor ve sıkıcı geldiğini söylüyor.

Hikaye oldukça uzun olmasına karşın tatmin edici ölçülerde serbest de bırakıyor 15 lira gibi bir rakamın alabileceği en iyi şey kesinlikle tavsiye ederim.

Bende yeni alıp oynadım ve 113 saat ile dün bitirdim. Oyun acayip iyi, evet hikayesi uzun ama keşke daha uzun olsaymış diyeceksin emin ol. Oyunu sadece ana hikayelerden götürme kontratlar ve yan görevleri de yap muhakkah, en iyi yan görev hikayesi sunan oyun bence. Bu arada oyun demek ayıp olur bir başyapıt. Şunu da unutma oyun senin vereceğin kararlarla sana bir son suncak daha ne olsun. :)

Oyun gayet iyi indirim almış bende almayı düşünüyorum. Sorularım şunlar: Hikaye çok mu uzun? Serbest kalabiliyor muyuz?

Oyunun hikayesi beni içine çok çekmişti. Oyunu bitirdikten sonra bir sürü videosunu izlemiştim. Hala oyunun girişindeki şarkı çalsa tüylerim diken diken olur. Kesinlikle satın almalısınız. Hikayesi gerçekten uzun. Ancak GOTY almanızı öneririm. Diğer DLC'ler size otomatik olarak geliyor. 15 ₺ olması lazım. Serbest kalabiliyorsunuz oyunda.

Tabii ki alınır. Ben oyunu bugün bitirdim ama Heart Of Stone ve Blood And Wine var. Bu iki DLC'Yi bitirmeyi düşünmüyorum. Tamamen bitirmek istiyorsan GOTY al.

Geri
Yukarı