Çözüldü Witcher 3 arka planda çalışıyor ekrana yansımıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FlashBey

Hectopat
Oyuna dün giriyordum.Şimdi 4 tane mod ekledim ve tekrardan girmeyi denedim ama bu sefer uygulama arka planda çalışıyor, asla ekranda gözükmüyor. modları kaldırdım fakat sorun çözülmedi. procmon raporu Logfile

Çözüm
Witcher 3'de modlar nasıl yükleniyor pek bilgim yok o yüzden net bir şey diyemiyorum. Mod manager üzerinden kaldırmanız yeterli olmadıysa son çare olarak belirttiğim klasörü silip dosyaları doğrulamayı deneyebilirsiniz.
Sistemsel bir sorun gözükmüyor, yüklediğiniz modlardan kaynaklanıyor muhtemelen. Modun tüm kalıntılarını silip dosyaları doğrulayın.

Artı -1 Eksi
D:\SteamLibrary\steamapps\common\The Witcher 3\Mods\ bu klasörün boyutu ne kadar? Çok büyük değilse direk klasörü silip dosyaları doğrulayın. Bunun haricinde bir yere dosya attınız mı?

Artı -1 Eksi
Witcher 3'de modlar nasıl yükleniyor pek bilgim yok o yüzden net bir şey diyemiyorum. Mod manager üzerinden kaldırmanız yeterli olmadıysa son çare olarak belirttiğim klasörü silip dosyaları doğrulamayı deneyebilirsiniz.

Çözüm
Witcher 3'de modlar nasıl yükleniyor pek bilgim yok o yüzden net bir şey diyemiyorum. Mod Manager üzerinden kaldırmanız yeterli olmadıysa son çare olarak belirttiğim klasörü silip dosyaları doğrulamayı deneyebilirsiniz.

Tüm modları kaldırdım tek tek yeniden kurdum. 3 tane mod çakışıyormuş benim gözümden kaçmış. Teşekkür ederim bana zaman ayırdığın için. İyi forumlar.

Geri
Yukarı