Witcher 3 bazı yaratıklar nerede bulunur?

Hocam soracağım şu eğer Detlaffı durdukmak için Unseen elderin yanına gidersek Syanna ölüyor dimi ? Ama eğer masal diyarına gidip o bir tane satıcı kız var bilekliği alırsak syanna ölmüyor dimi ?

Şu an oyunu ikinci kez oynuyorum. Artık yan görev ve kontratları yapıyorum. İnternette görüp oyunda görmediğim yaratıklar var. Bunları nerede bulurum? Kontratları varsa haritadaki yerlerini söyler misiniz?
1)Arçuralar
2)Spriggan'lar
3)Cin
4)Gargoyllar
5)Sakkabus'lar
6)Algul'ar
7)
Garkain'ler
Algullar Velen'de random terkedilmiş bölgelerde çıkıyor. Özellikle haritanın en altındaki fareli adada.

Gargoylara sanırım sadece Skellige'da dağlardaki harabelerde rastlamıştım.

Sakkubuslar yaratık olarak geçmiyor fakat Novigrad'da bir görevde karşına çıkıyor (keçi boynuzlu siyahi kadın).

Spriggan sanırım Blood&Wine'da bir yan görevde karşına çıkıyor hatırlamıyorum görevi.

Garkainler de B&W'da ve bir tane Novigrad'ın altında çıkıyor karşına.

Kişiden kişiye değişir, ama ben her zaman Dijksta seçilmesi taraftarıyım. Memleketimizin kazanması daha iyidir sonuçta, biz de Kuzeyli biriyiz Geralt olarak. Üstelik Dijkstra iyi bir kral oluyor, Radovid gibi değil.

Ciri olaylarına etki ediyordu hatırladığım kadarı ile, Roche seçerseniz kraliçe, Dijkstra seçerseniz efsunger oluyor. Ciri’yi, Emhyr’e hiç götürmeden Roche seçerseniz ne oluyor bilmiyorum ama, onu da denemek gerek bi’ ara.
Hocam aradan bayağı geçti ama yazmak isterim. Hem Roche seçtim, Ciri'yi de babasına vermedim ve iyi sonla bitti. Nilfgaard kazandı ama bu Roche/Hamamcı seçimi Ciri'ye etki etmiyormuş.
Hocam acil bir sorum daha var. Rüya Mağarası görevi nereden bulunur? Lugos'un yaşaması lazım mı?

Son düzenleme:
Hocam aradan bayağı geçti ama yazmak isterim. Hem Roche seçtim, Ciri'yi de babasına vermedim ve iyi sonla bitti. Nilfgaard kazandı ama bu Roche/Hamamcı seçimi Ciri'ye etki etmiyormuş.
Hocam acil bir sorum daha var. Rüya Mağarası görevi nereden bulunur? Lugos'un yaşaması lazım mı?
Tam olarak nasıl olduğunu unuttum hocam görevin, ama şuradan bakabilirsiniz, adım adım gösteriliyor.

Tam olarak nasıl olduğunu unuttum hocam görevin, ama şuradan bakabilirsiniz, adım adım gösteriliyor.
Hocam kontrat falan gerekiyormuş, yapmaya başladım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama burdaki gibi kavga çıkmıyor. Neden? Ne sonda iki adam gidiyor.

Hocam kontrat tamamlanıyor, kontratı veren adam paşa paşa oturuyor. Neden böyle oldu ki? :/
Şu görevi yaptınız mı? Yaptıysanız o yan görevler direkt olarak kilitleniyor.

Şu görevi yaptınız mı? Yaptıysanız o yan görevler direkt olarak kilitleniyor.
Yaptım hocam. O yüzden olmadı yani. :(

Geri
Yukarı