Sürprizbozan Witcher 3 Berbatçık Boss Nasıl Geçilir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Saintes Maries

Centipat
Dün sabah oyunun tam DLC'li halini (GOTY version) oynamaya başladım. Yaklaşık 10.5 saatim var. Ak Bostan'daki yan görevlerin neredeyse hepsini tamamladım. Şu an velendeyim. Ama anlamadığım şekilde 3 levelim (3 levelin sonları). Kılıcım oyunun bize verdiği gümüş kılıç. Yeşil olan zırh ve avcı pantolonundan var bu yüzden çoğu bossu, canavarı kesemiyorum. Aile meseleleri görevinin sonundayım. Baron tam berbatçığı kucağına alıyor 1. heyulalar geliyor zar zor alıyorum derken birden berbatçık bossa dönüyor hay anasını diyorum ne halt yiyeceğim. Daha önce hiç RPG oyun oynamadım bana yardım edin gözünü sevdiklerim oynadığım oyundan tat alamıyorum.

1669563986251.png

1669564018960.png

1669564038166.png

1669564058127.png

Dediğin bossun zayıf noktasını hatırlamıyorum fakat bosslarla savaşmadan önce yaratık külliyatından savaştığın bossun zayıf noktalarını öğrenebilirsin. Galiba konudakilerin cevaplarına göre savaştığın bossun Axii işaretine zayıflığı varmış ya da bazı yaratıkların bazı yağlara karşı zayıflığı olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı