Witcher 3 Blood and Wine şehir saldırısında nasıl ilerlenmeli?

Memati_Baş

Decapat
Yer
Vadinin içinde
Detlaff'ın ve Anna'nın yaşamasını istiyorum. Mümkün mü? Şu an şehir saldırısındayım ve iki seçeneğim var:

Damien'ı bul ve Syanna'nın nerede tutulduğunu sor.

Orianna'ya Görülmemiş Kadim'i nerede bulacağını sor.

Nasıl ilerlemeliyim? Eğer dediğim gibi bir seçenek yoksa gidebileceğim en iyi seçenek hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:

bugrauzumcu

Femtopat
Spoıler:

eğer detlaffın yaşamasını istiyorsan damieni bul ve syannayının nerede tutulacağını sor deyip oradan ilerleyip ileride bir adam var sana kırmızı kurdele verecek onu kabul etmeyeceksin ileride de dettlafla savaşmayacaksın

redlions

Picopat
Yer
Novigrad
Damien'in yolundan ilerleyim. İleride büyülü bir kitap bulacaksınız. Ona girip ana görevden gidin. Kibritçi kız size kırmızı kurdele vermek isteyecek. Onu almayın ya da Gwent'de bilerek yenilin. Daha sonra Detlaff ile savaşmayın.

Stebph

Hectopat
İlk dediğiniz seçenekten devam edin, sonrasında karşınıza Kırmızı Başlıklı Kız çıkacak ve Syanna’nın kurdelesi onda olacak, Syanna kurdeleyi isteyecek, ama almayın.

Sonrasında ilerlediğinizde istediğiniz son olacak, ama pek hoş değil. Benden söylemesi.

KS
Memati_Baş

Memati_Baş

Decapat
Yer
Vadinin içinde
Spoiler sorunum yok ama teşekkürler. Kurdeleyi almıyorum bu kadar değil mi? Zaten gventi şu ana kadar hiç beceremedim. Olayını anlamadım. Sağolun.

Yukarı