Witcher 3 can nasıl arttırılır?

Onu geçmek için ilk önce panzehir ve bomba yapın. O görevi iyi bilirim. Bombası yapılmayınca kanser oluyor.

Can artması için yiyecek yemek, iksir içmek yarayabilir. İlerideki seviyelerde Quen yeteneğinin alternatifi açılırsa 3.seviyede can arttıracak.

Arkadaşlar merhaba. Bir görev var kurt adam bana bir Osmanlı tokadı basıyor amele sümüğü gibi yere yapışıyorum canım az diye. Canımı nasıl arttırabilirim bilen varsa?
Dostum o kurt adam bulaşma. Seviyene göre saçma güçlü o. Seviyeni arttır en az bi 5 seviye fark olsun görev seviyesiyle o zaman yap o görevi.

Arkadaşlar merhaba. Bir görev var kurt adam bana bir Osmanlı tokadı basıyor amele sümüğü gibi yere yapışıyorum canım az diye. Canımı nasıl arttırabilirim bilen varsa?
O görev oyunu ilk kez oynayanlar için zordur bir tık :) kolay gelsin, arkadaşların da dediği gibi canını Kırlangıç iksiri içerek, oyunu Kan ve Kemik zorluğunda veya altında oynuyorsan meditasyon yaparak ve yemek yiyerek doldurabilirsin.
Görev zaten kurt adamı öldürmek değil miydi?
İstersen öldürmeyebiliyorsun diye biliyorum, tabii sonra kurt adam önüne çıkıp öldür beni diyor.

Geri
Yukarı