Witcher 3 CD Takma Zorunluluğu

u7uk

Hectopat
Witcher 3 çok ilgimi çeken bir oyun, şöyle bir araştırma yaptım. Kutulu oyunu digital oyununa göre daha ucuz. Hem de Game of Year paketi. Digital oyunda indirme yapma gibi olay var ve internet altyapımızı da biliyorsunuz. Bu yüzden kutulu almak istiyorum ama onda da oyunu oynarken her zaman CD'nin PC'de olması mı lazım? CD'siz olarak oynanılmıyor mu? Şayet yeni almak istediğim PC'de de CD ROM sürücüsü bulunmuyor. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kutulu versiyonu ilk sürüm olduğundan taksan bile güncelleme yapman gerekecek.
Yanlış bilmiyorsam DVD içinde anahtar kodu var. O kod ile GOG üzerinden aktif edebilirsin. GOG CD Projeckt kendi platformudur. Oyunu oradan indirebilirsin.
GOG Galaxy

Hangi Siteden ya da Mağazadan satın alıyorsun bilmiyorum. Ama DVD sıkıntılı olabiliyor.
Tavsiyem Dijitalden yana olur. İndirimleri beklersen gayet uygun fiyata düşüyor.
The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition on Steam

Kutulu versiyonu ilk sürüm olduğundan taksan bile güncelleme yapman gerekecek.
Yanlış bilmiyorsam DVD içinde anahtar kodu var. O kod ile GOG üzerinden aktif edebilirsin. GOG CD Projeckt kendi platformudur. Oyunu oradan indirebilirsin.
GOG Galaxy

Hangi Siteden ya da Mağazadan satın alıyorsun bilmiyorum. Ama DVD sıkıntılı olabiliyor.
Tavsiyem Dijitalden yana olur. İndirimleri beklersen gayet uygun fiyata düşüyor.
The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition on Steam
Sadece şunu öğrenmek istiyorum. Oyunlar her oynamak istenildiğinde CD'yi takmak zorunda mıyız? CD takmadan da oynanılmıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Takmadan da olur. İlk yolu her hangi bir platformda aktivite etmen gerekli. (Steam, gog vs vs.)
Diğer bir adım ise CD'nin sanal kopyasını alıp (.iso olabilir mesela.) her oyunu oynayacağın zaman bağlayabilirsin.

Gog da aktifleştirilebiliyor , denilmiş eğer aktifleştirilebiliyorsa ve DRM korumasız ise CD takmadan da oynayabilirsin her yer de. 1 kere kur devamlı oyna. Bilgisayar farketmezsizin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı