Sürprizbozan Witcher 3 Ciri'yi bulmak

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Aşırı overrated bir oyun. Oyun güzel ama gereksiz bir şekilde üstün gösteriliyor. Diyalogların hiçbirini okumadan oyunu bitirdim ben 40 saatte. Diyaloglar aşırı can sıkıcı ve oyunun Türkçesi gerçekten rezalet ve anlaşılamayan bir Türkçe. Kelime Türkçe ama anlamını bilmiyorsun. Burda ne demek istedi diyorsun. Diyaloglar kısa tutulsa güzel olurdu. Oyun kesinlikle akıcı değil. Oyunu yarıda bıraktıktan yaklaşık bir 3-4 ay sonra devam ettim sonra yine yarıda bıraktım öyle öyle aralıklarla bitirdim.

Aşırı overrated bir oyun. Oyun güzel ama gereksiz bir şekilde üstün gösteriliyor. Diyalogların hiçbirini okumadan oyunu bitirdim ben 40 saatte. Diyaloglar aşırı can sıkıcı ve oyunun Türkçesi gerçekten rezalet ve anlaşılamayan bir Türkçe. Kelime Türkçe ama anlamını bilmiyorsun. Burda ne demek istedi diyorsun. Diyaloglar kısa tutulsa güzel olurdu. Oyun kesinlikle akıcı değil. Oyunu yarıda bıraktıktan yaklaşık bir 3-4 ay sonra devam ettim sonra yine yarıda bıraktım öyle öyle aralıklarla bitirdi
Bende sorun bende sanıyordum :D

Forumda inanılmaz bir kafa daha 😂

@Shadow Ryzen Witcher en iyi Türkçe çeviriye sahip oyunlardan birisi. Diyalogları okumadan atlarsan anlamaman normal gibi bence? Ancak yaratık veya özel isimleri anlamayabilirsin. Onlar da yaratık külliyatı ve rehberde net anlatılıyor. Ayrıca 2 tane Türkçe çevirisi var. Birisi oyunun kendi içinde olan, diğeri ise gönüllülerin çevirdiği. İkisi de çok iyi çeviriler.

Son düzenleme:
İzini sürme aşamasında ben de biraz sıkılmıştım ama daha sonra pek de umrumda olmadı açıkçası. Oyun başka yönlerden ilgimi çekmeyi başardı.

Sadece ana görevlere odaklanmayıp yan görev ve kontratları da yaparsan daha da keyif alırsın çünkü ana hikaye oynuyormuş hissi veriyor ve çizgisel bir oyun değil bu.

Geri
Yukarı