Witcher 3 Ciri'yi Novigrad'da arama görevi

daghanmustafa

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Witcher 3 Ciri'yi Novigrad'da arama görevini yapıyorum ama Ciri'yi nerede nasıl arayacağımı bilmiyorum. Ara diyor da nerede arayacağım, rica etsem yardım eder misiniz?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (39).png
    Ekran Görüntüsü (39).png
    650,7 KB · Görüntüleme: 111
  • Ekran Görüntüsü (41).png
    Ekran Görüntüsü (41).png
    659 KB · Görüntüleme: 77
  • Ekran Görüntüsü (42).png
    Ekran Görüntüsü (42).png
    1,5 MB · Görüntüleme: 83
  • Ekran Görüntüsü (43).png
    Ekran Görüntüsü (43).png
    1,5 MB · Görüntüleme: 157
  • Ekran Görüntüsü (44).png
    Ekran Görüntüsü (44).png
    1,5 MB · Görüntüleme: 133
Öncelikle 7 seviye Novigrad için biraz az. Aramaktan kastı da gidip şurda bul gibi değil. Bir dizi görevleri oynayacaksınız. Öncelikle Velen'i tam anlamıyla bitirin sonrasında Novigrad'a yönelin.

Ciri'yi Novigrad'da araman için Novigrad'ın Odun Ateşleri görevini yapman gerekiyor dostum. O görev Ciri ile bağlantılıdır.

Ciri'nin İzinden görevi otomatik bir görev. Sen 3 adet bölgede Ciri'yi arayacaksın. O bölgelerdeki görevleri yaptığın zaman otomatik olarak o görev yapılmış sayılacak. Mesela Velen tamamlanmış gözüküyor. Bir süre sonra, görevleri yapınca Novigrad da tamamlanmış sayılacaktır.

7 seviye, Novigrad'ın Odun Ateşleri görevi için yeterli. Eğer kolay zorlukta oynuyorsan tabii. Ama tavsiyem, 8-9 seviye olunca Novigrad'a gitmen. Level atlamak için yan görevler veya kontrat yapabilirsin.

Oyundaki yan görevler en az ana görevler kadar önemli. Full ana görev ilerlersen zaten bir yerden sonra tıkanıyor. Dengeli yapmaya çalış. Hatta yan görevleri ağırlıkta yapıp ana görevlere geçersen, hem seviye hem de item olarak rahat bir oyun geçirirsin.

Öncelikle 7 seviye novigrad için biraz az. Aramaktan kastı da gidip şurda bul gibi değil. Bir dizi görevleri oynayacaksınız. Öncelikle Velen'i tam anlamıyla bitirin sonrasında Novigrad'a yönelin.

Bu arada sadece ana görevlerden gitmektense yan görevler kontratlar falan da yapın hocam aşağı yukarı ana görevlerde sizin olduğunuz yerdeyim ama 21.seviye ve 46 saatim var oyunda. Tabii ben biraz abartmış olabilirim sevdiğimden ama size de tavsiye ederim.

Bu arada sadece ana görevlerden gitmektense yan görevler kontratlar falan da yapın hocam aşağı yukarı ana görevlerde sizin olduğunuz yerdeyim ama 21.seviye ve 46 saatim var oyunda. Tabii ben biraz abartmış olabilirim sevdiğimden ama size de tavsiye ederim.
Bendeki goty sürümü ve ek zırh paketleri kılıç paketleri var bunları nasıl alırım?
Oyundaki yan görevler en az ana görevler kadar önemli. Full ana görev ilerlersen zaten bir yerden sonra tıkanıyor. Dengeli yapmaya çalış. Hatta yan görevleri ağırlıkta yapıp ana görevlere geçersen, hem seviye hem de item olarak rahat bir oyun geçirirsin.
Bendeki goty sürümü ve ek zırh paketleri kılıç paketleri var bunları nasıl alırım?
Öncelikle 7 seviye Novigrad için biraz az. Aramaktan kastı da gidip şurda bul gibi değil. Bir dizi görevleri oynayacaksınız. Öncelikle Velen'i tam anlamıyla bitirin sonrasında Novigrad'a yönelin.

Dostum bendeki de GOTY sürümü ama oyunu detaylı oynamama rağmen öyle havadan gelen bir eşya görmedim. Belki bende gözden kaçırmış olabilirim ama bilmiyorum. Bu arada oyunda zırh ve kılıç yani kısaca eşya kasmak kolay ve eğlenceli o yüzden kafa yorup zanaat kısmına girişip ve etrafı keşfedersen zaten çokca eşya bulacaksın.

Geri
Yukarı