Witcher 3 çok sıkıcı

Loqen

Centipat
Katılım
16 Mayıs 2020
Mesajlar
1
İlk başta bişeyleri çözebilmen adına çok fazla diyalog olduğu doğrudur ama ilerleyen süreçte hikaye ve aksiyon inanılmaz sürükleyici.
Oyunun san gidişata seçenekler sunması bile hikâyenin ilerleyişini değiştiriyor bu sebeple oyunu 3 defa bitiesim kesinlikle sabret ve oyun pişman olmazsın
 

orpheus2690

Kilopat
Katılım
28 Mayıs 2016
Mesajlar
2.504
Makaleler
1
Çözümler
16
Yer
Ordu / Eskişehir
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Meslek
Öğrenci
İlk başlarda biraz sıkıcı gelebiliyor zira oyun başlangıçta yavaş ilerliyor. Eğer 3. oyundan evrene bodoslama daldıysanız hikayeyi anlamakta güçlük çekebilirsiniz mümkünse en kötü ihtimal ile hikayenin kısa bir özetini ve karakterlerin analizlerini kısaca okuyun, imkanınız varsa 1. oyundan başlayın. Oyun aksiyon oyunu değil de RPG olduğu için diyalogları atlamaktan ziyade evrene kendinizi vererek kişisel kararlarınız doğrultusunda ilerleyin ve acele etmeyin. Oynadığınız karakterin (Geralt) geçmişini, karşısına çıkan NPC'lerin Geralt ile geçmişteki ilişkilerini iyi takip edin. Anı yaşamaya çalışın. Görev sizi bir yerden bir yere götürürken dönüp etrafınızdaki manzaraya bakın. Tabii ki herkese hitap edecek diye bir kaide yok beğenmeyebilirsiniz fakat bir şans vermenizi tavsiye ederim. Bu dediklerim elbette ki uzun ve bir oyun için bu kadar uğraşmaya değer mi diye düşündürtüyor fakat kesinlikle değer. Witcher evreni gerçekten çok kaliteli. Oyunda ilerlerken sadece ana görevler üzerinden hızlı hızlı bitirmeyin yan görevlere önem verin zira oyunun yan görevleri de ana hikayesi kadar kaliteli. Harita da gezerken gördüğünüz canavar inleri gibi yerleri yolunuzun üstündeyse halledin. Verebileceğim tavsiyeler bunlar. 1. ve 2. oyunu dibine kadar bitirmiş biri olarak ve evrenini gerçekten seven biri olarak en başlarda oyun beni de bir tık boğmuştu.
 

Yeni konular

Yukarı