Witcher 3 Drakonid derisi nereden bulunur?

Mustafacar

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben zirh yaptiracaktim ve Drakonid derisinin eksik oldugunu gördüm. Nereden bulabilirim veya satın alabilir miyim? Kaer Morhen de Zoltana yaptirabildigimiz bir zirh.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kitin kabuğu ve sertleştirilmiş deri ile yapılabiliyor olması lazım olmazsa bazı zanaatkarlar satıyor.
Muhemelen Kaer Morhen savaşındasınız. Elinizdeki aşırı kötü bir kılıç değilse çok dert etmeyin.

Reddit'te bulduğum kadarıyla;
The Pellar from The Bloody Baron quest line sells the leather.
Hattori in Novigrad sells it after you help him.
Hattori'den almak mantıklı geldi bana, Baron'un oralarda aramaktan daha iyi ama Hattori'yle tanıştınız mı bilemiyorum.

Reddit'te bulduğum kadarıyla;
The Pellar from The Bloody Baron quest line sells the leather.
Hattori in Novigrad sells it after you help him.
Hattori'den almak mantıklı geldi bana, Baron'un oralarda aramaktan daha iyi ama Hattori'yle tanıştınız mı bilemiyorum.
Tanışmadım ama yerini buldum. Direkt satar mi yoksa görev mi verecek?
Kitin kabuğu ve sertleştirilmiş deri ile yapılabiliyor olması lazım olmazsa bazı zanaatkarlar satıyor.
Muhemelen Kaer Morhen savaşındasınız. Elinizdeki aşırı kötü bir kılıç değilse çok dert etmeyin.
Yok o bitmişti de zoltanla konuşunca böyle bir zirh yapabilecegini söylemisti. Oyunu elimdeki zırhla bitirmek istemiyorum. Imlerith görevini yeni bitirdim.
Bu arada kedi okulu zirhi da yaptirabiliyordum ama kedi gövdesi mi ne garip bir şey istiyor. İlla hileye başvuracağım bu gidişle😀

Son düzenleme:
Tanışmadım ama yerini buldum. Direkt satar mi yoksa görev mi verecek?

Yok o bitmişti de zoltanla konuşunca böyle bir zirh yapabilecegini söylemisti. Oyunu elimdeki zırhla bitirmek istemiyorum. Imlerith görevini yeni bitirdim.
Bu arada kedi okulu zirhi da yaptirabiliyordum ama kedi gövdesi mi ne garip bir şey istiyor. İlla hileye başvuracağım bu gidişle😀
Sanki bulunduğunuz yere göre çoktan tanışmanız lazımdı, ama komple karıştırıyor da olabilirim, yazın bitirdim oyunu. "after you help him" diyor redditte, görevini yaptıktan sonra satış kısmı baya açılıyordu diye hatırlıyorum, o yüzden yardım etmen gerekebilir kendisine.

Sanki bulunduğunuz yere göre çoktan tanışmanız lazımdı, ama komple karıştırıyor da olabilirim, yazın bitirdim oyunu. "after you help him" diyor redditte, görevini yaptıktan sonra satış kısmı baya açılıyordu diye hatırlıyorum, o yüzden yardım etmen gerekebilir kendisine.
Ya ben tanışmışım onunla ama görevi var. Onunla uğrasmak istemiyorum. Bu arada baronun kalesindeki demircide varmış. Zırhı yaptırdım.

Geri
Yukarı