Witcher 3 Envanter Açıldığında Ekranda Piksellenme

mertlev

Hectopat
Merhaba, daha önce karşılaşmadığım bir sorunla karşı karşıyayım. Biliyorum, çok takılmayacak bir sorun olabilir, lâkin ekran kartında bir sorun mu var diye endişeleniyorum. Witcher 3 envanterini açtığımda, sağ üst köşede seviye barı var bilirsiniz. Envanter biraz açık kalınca, seviye barının üstü beyaz beyaz pikselleniyor, ama sadece Witcher 3 ve o ekranda oluyor. Bu oyunun içinde iken herhangi bir sorun yok. Ekran görüntüsüyle bir kare yakalayabildim. Sadece, nedir sizce sorun? Ayrıca MSI AfterBurner açıktı, değerler gayet normal gözüküyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (9).png
    Ekran Görüntüsü (9).png
    637,4 KB · Görüntüleme: 73
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, daha önce karşılaşmadığım bir sorunla karşı karşıyayım. Biliyorum, çok takılmayacak bir sorun olabilir, lâkin ekran kartında bir sorun mu var diye endişeleniyorum. Witcher 3 envanterini açtığımda, sağ üst köşede seviye barı var bilirsiniz. Envanter biraz açık kalınca, seviye barının üstü beyaz beyaz pikselleniyor, ama sadece Witcher 3 ve o ekranda oluyor. Bu oyunun içinde iken herhangi bir sorun yok. Ekran görüntüsüyle bir kare yakalayabildim. Sadece, nedir sizce sorun? Ayrıca MSI AfterBurner açıktı, değerler gayet normal gözüküyor.
Muhtemelen oyun ile ilgili bir durum. Orijinal mi oyun?

Son düzenleme:
Oyun optimizasyonu ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Farklı oyunlarda böyle sorunlar yoksa dert edecek birşey yok. Oyun grafik ayarları ile ilgili bir efekt olabilir. Oyunu oynamadığım için bilemiyorum ama ekran kartlık bir durum var gibi gözükmüyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı