Witcher 3 final sonrası karakterler nereden bulunur?

Ofoz

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, bugün Witcher 3'ü bitirdim fakat aklıma takılan bir konu var. Ben karakterleri bulmak istediğimde nereden bulacağım? Triss ve Yennefer gibi?

Eğer Blood and Wine DLC'sini bitirdiyseniz : Yennifer'ıla aranız iyiyse onu Triss'le aranız iyiyse Triss'i Blood and Wine'daki malikanede görürsünüz. İkiside olmadıysa Ciri gelir bir süreliğine. Diğer bazı karakterlerse yapılan görevlerle alakalı belki görür belki görmezsiniz.

Eğer Blood and Wine DLC'sini bitirdiyseniz : Yennifer'ıla aranız iyiyse onu Triss'le aranız iyiyse Triss'i Blood and Wine'daki malikanede görürsünüz. İkiside olmadıysa Ciri gelir bir süreliğine. Diğer bazı karakterlerse yapılan görevlerle alakalı belki görür belki görmezsiniz.
İlk blood and wine mı oynanmalı diğeri mi?

İlk blood and wine mı oynanmalı diğeri mi?
İlk Hearts of Stone öneririm. Blood and Wine’ın sonu daha net bir son Geralt için. HoS uzun bir yan görev gibi.

Mod yükleyebiliyorsunuz karakterleri eklemek için. Onun dışında bir kısmı Novigrad’da Dandelion’ın barında bulunuyor. Ama Ciri, Triss ve Yennefer ana oyundan sonra bulunamıyordu galiba. Yanlış hatırlıyor olabilirim.

Son düzenleme:
İlk Hearts of Stone öneririm. Blood and Wine’ın sonu daha net bir son Geralt için. HoS uzun bir yan görev gibi.

Mod yükleyebiliyorsunuz karakterleri eklemek için. Onun dışında bir kısmı Novigrad’da Dandelion’ın barında bulunuyor. Ama Ciri, Triss ve Yenmefer ana youndan sonra bulunamıyordu galiba. Yanlış hatırlıyor olabilirim.
Tamamdır eyvallah. :(

DLC'leri bitirince bu modu kur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Güvenilir midir acaba virüs mirüs olmasın da içinde?
Ana oyun bittiyse ilk Hearts of Stone sonra Blood and Wine. Hearts of stone'u hikayesi şahanedir. BaW ise ayrı bir dünya resmen. Zaten Level'a göre bu sırayla gitmelisiniz.
Birde DLC kurulumu ve oyunda nasıl aktif ediliyor anlatabilir misin sana zahmet video bulamadım da bu konu hakkında?

Son düzenleme:
Güvenilir midir acaba virüs mirüs olmasın da içinde?

Birde DLC kurulumu ve oyunda nasıl aktif ediliyor anlatabilir misin sana zahmet video bulamadım da bu konu hakkında?
Eğer Game of the Year Edition aldıysan mesela Steam üzerinden zaten otomatik kuruyor onları ve ana hikayeden sonra direkt Hearts of Stone görevleri görünüyor.
Eğer temel oyunu alıp bitirdiysen ve DLC'leri sonra aldıysan kütüphanede oyuna gelip DLC kısmındaki kutucuklara tik atarsan DLC'leri indirip oyuna ekler.
Faydalı olabildiysem Çözüm olarak işaretlersen sevinirim :)

Geri
Yukarı