Witcher 3 Game of The Year Edition Tam Oyun mu?

PhemiusTR

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar iyi forumlar dilerim. Öncelikle yeni yeni Steam kullanmaya başlayan biri olarak ilk defa Steam üzerinden"Witcher 3 wild hunt Game of the year Edition" versiyonunu aldım yaklaşık 22 TL gibi bir ücretle. Sormak istediğim şu anda ben oyunun tamamını mı aldım? Yoksa Edition farkı dahil tam sürüm mü satın almış oldum? Kütüphanemde Witcher'a baktığımda yanda birçok öge var. Armor set vs. gibi bunlar tam olarak sahip mi olacağım anlamına geliyor? Bir de tam olarak DLC nedir? İmkanlar çerçevesinde geriden takip eden kardeşinizim. Dediğim gibi yeni yeni tecrübe ediyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunla ilgili ne var ne yok satın almışsın satın alınabilen. DLC'ler, silah, zırh kostümleri, karakter kostümleri vs.

Evet, Witcher 3 ile ilgili yapılmış her şeyi satın almış oldunuz. İyi ki o paketi aldınız. Game of The Year Edition'ın içinde oyun, Blood and Wine ve Hearts of Stone DLC'leri mevcut. Diğer DLC'ler ücretsiz olarak oyuna sahip olanlara sunuluyor zaten.

Tüm DLC'ler dahil versiyonu GOTY edition.
DLC ek paket demek, yani oyuna farklı farklı şeyler ekliyor. Yeni hikaye, yeni ögeler vb.
Siz de full paket almışsınız, yapmanız gereken de buydu zaten 22 TL'ye bedava resmen. Oyunu indirirken DLC'ler de otomatik iniyor zaten, yapmanız gereken bir şey yok. Oyuna girip oynayın.

DLC'ler kısaca ek oyun içeriğidir. Bunlar bir karakterin kostümünü değiştirmekten, neredeyse tamamen yeni bir oyun yapmaya kadar değişebilir. Blood and Wine ve Hearts of Stone neredeyse yeni bir oyun diyebileceğimiz türden DLC'lerdir. Oyun içerisinde görevler kısmında yanında yazar, keza başladığınızda, bitirdiğinizde de görevlerde görürsünüz.

• DLC, Downoadable Content'tir. Yeni harita, görevler ve içerikler anlamına gelmektedir.
  • Game of the Year Edition ise oyuna şu ana kadar gelmiş tüm içerikleri kapsar, her türlü içeriğin tek pakette toplanmış halidir.
  • Evet, GOTY Edition'u aldığında sana ek zırhlar vb. verecek.

Her türlü içerik oluyor içerisinde.
Bitirmesi yaklaşık 60 saat sürüyor.
Oyunun kendisi 200-300, Blood and Wine 30, Hearts of Stone ise 10 saat gibi bir oynanış süresi sunuyor. Dümdüz hiçbir etkinlik yapmadan giderseniz (bu şekilde oynayacaksanız hiç oynamayın) evet 60 saat sürebilir.

Oyunun kendisi 200-300, Blood and Wine 30, Hearts of Stone ise 10 saat gibi bir oynanış süresi sunuyor. Dümdüz hiçbir etkinlik yapmadan giderseniz (bu şekilde oynayacaksanız hiç oynamayın) evet 60 saat sürebilir.
200 saat için deli dana gibi gezmek lazım ben o kadar yan görev yapmama rağmen 72 saatte normal oyunu bitirdim. Ayrı map olan kısmı daha oynamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı