Witcher 3 Geçilmeyen Ünlem İşareti

Eray K.

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Bu ünlem işaretine gidiyorum fakat orada hiçbir şey yok. Nasıl geçebilirim burayı?

Adsız.png

Witcher 3 oynarken böyle gizli yerlere denk gelmiştim. Göletin yakınında oraya gidebilmek için bir giriş olabilir.
Troll köprüsünün oralardan filan bir giriş aramanızı öneririm.

Görevler kısmında haritalara göre ayrılıyor. Bulunduğun haritaya göre seçip tespit et. Yer altında olabilir. Bazı yan görevler ana hikaye ile ulaşılabilir oluyor. Bir bug da olmuş olabilir.
İnternette araştırınca bug gibi görünüyor.
Burada bir kullanıcı: Bug Hazardous Goods adlı görev yüzünden oluşmuş gibi görünüyor. Adamla ikinci görüşmende senden acısını dindirmeni istiyor. Onu öldürmeyi kabul etmezsen etrafta dolaşıp seni lanetliyor. Ama aslında ona tekrar gidebiliyorsun. Onu öldürmeyi kabul edersen bu bug oluşuyor. Bu da hikayeye göre onu hem öldürmenin hem de öldürmemenin sonuçlarını ekliyor. Ek olarak bahsi geçen soru işaretini de. Sorunu gidermek için onu tekrar gördüğünde öldür, gitmesine izin verme ve ardından bir kayıt yükleyip tekrar öldür. O zaman bu bug çözülecek demiş. Yazan kullanıcı "killergas47", sorunu çözenin "Wolfmark" isimli kullanıcı olduğunu söylemiş. Denemeye değer.
Oyunu oynayalı çok olduğu için pek bir şey hatırlamıyorum. Bu yüzden görev adını çevirmeyeceğim. Buradan görsellere bakarsan görevi hatırlarsın zaten..

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı