Witcher 3 görev bugı

clouddd

Hectopat
Arkadaşlar aşağıya attığım fotoğraftan da gördüğünüz üzere beni mapte tam olarak karakterimin olduğu yere yönlendiriyor lakin ben buraya geldiğim zaman sadece boş bir duvar var, bütün büyüleri denedim, sağ tıka basılı tutup Efsunger hisleri ile de baktım, yine bir şey yok. Bug mı oldu acaba, o kadar da ilerledim, nasıl çözerim?

1575139538034.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle durumlarda ben Youtube'da görevin adını yazıp adamın izlediği gittiği yerleri vs. dikkatlice inceledim atladığın bir yerde olabilir olmazsa oyuna güncelleme vs.gelir veya bildiğimiz oyunu kapa aç.

Arkadaşlar aşağıya attığım fotoğraftan da gördüğünüz üzere beni mapte tam olarak karakterimin olduğu yere yönlendiriyor lakin ben buraya geldiğim zaman sadece boş bir duvar var, bütün büyüleri denedim, sağ tıka basılı tutup Efsunger hisleri ile de baktım, yine bir şey yok. Bug mı oldu acaba, o kadar da ilerledim, nasıl çözerim?

Eki Görüntüle 466860
Ayarlardan "Efsunger Hislerini Haritada Göster" diye bir seçenek var. O açık değilse onu açıp tekrar dener misiniz? Bazen gözden kaçabiliyor.

Kedi iksiri içmeden karanlık ortamlarda yolu bulmak pek kolay değil maalesef. Mağaraya girmeden önceki save'i yükleyin ve kedi iksiri hazırlayıp mağaraya bir kez daha girin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı