Witcher 3 GOTY Edition alınır mı?

Vulture

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Witcher 3 GOTY Edition almayı düşünüyorum. Aşağıda yazdığım sistemle kaç FPS'de oynarım? Hiç bu tarz bir oyun oynamadım ve merak ediyorum. 23 TL gibi bir ücreti var. Önerir misiniz?
Sistemim:
i7 10750H.
GTX 1650 Ti.
16 GB RAM 2933 MHz.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk iki oyunu da bitirip oynarsan daha keyifli zaman geçirmiş olursun, ilk oyun mekanik olarak pek iyi olmasa da senaryo olarak gayet güzeldir gerçi serinin üç oyunu da harika.

Sen Enis Kirazoğlu izle.
İzliyorum. Oyunu çok fazla övüyor farkındayım ama oyunun önceki oyunlarını oynamamam sıkıntı çıkarır mı emin olamadım.
Tabii ki alınır hem elindeki sistemle yüksek ayarlarda 55-60 FPS rahatlıkla oynayabileceğini düşünüyorum. 23 TL için mükemmel bir tercih olur.
Serinin eski oyunlarını oynamamam sıkıntı olur mu sizce?
İlk iki oyunu da bitirip oynarsan daha keyifli zaman geçirmiş olursun, ilk oyun mekanik olarak pek iyi olmasa da senaryo olarak gayet güzeldir gerçi serinin üç oyunu da harika.
İlk oyunları da sepete eklememi mi önerirsiniz? Onları oynamazsam hikâyede eksiklik hisseder miyim?
Alınır hocam ben 5 yıl önce 60 TL verip almıştım. Ancak kesinlikle pişman değilim o oyunun atmosferi, grafikleri beni benden alıyor diyebilirim.
Daha önce hiç bu tarz bir oyun oynamadım. Serinin ilk oyunlarını oynamamam eksiklik yaratır mı sizce?

İzliyorum. Oyunu çok fazla övüyor farkındayım ama oyunun önceki oyunlarını oynamamam sıkıntı çıkarır mı emin olamadım.

İlk oyunları da sepete eklememi mi önerirsiniz? Onları oynamazsam hikâyede eksiklik hisseder miyim?

Daha önce hiç bu tarz bir oyun oynamadım. Serinin ilk oyunlarını oynamamam eksiklik yaratır mı sizce?
Bence al aradan çıksın. Witcher 3'te bahsediyor geçmiş olaylardan o yüzden kafan karışabilir.

Üçüncü oyunun alakasını bilmiyorum yeni sisteme geçene kadar spoiler yememek için hiç araştırmadım bile ama ilk iki oyunu öneririm senaryo ve oyun atmosferi açısından gerçekten güzel oyunlar.

Geri
Yukarı