Witcher 3 Gvent zorluk seviyesi nedir?

Ruzgar2

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Witcher 3'te ayarlara giriyorum bir normal zorluk seviyesi ayarı var bir de Gvent zorluk seviyesi ayarı var. Gvent zorluk seviyesi ayarı nedir? Bir de oyunda canımız nasıl dolar?

Gwent Witcher 3'de kartlarla oynanılan opsiyonel bir oyundur. Her kartın bir puan değeri vardır, round sonunda en çok puana sahip olan taraf kazanır. Seçtiğiniz zorluğa göre yapay zeka size karşı daha agresif ve daha zekice oyunlar oynar.

Gwent'i kesinlikle kaçırmayın, ilk oynayışınızda bir an önce öğrenmeye çalışın ve kartları toplayın. Yalnız dikkat edin bazı kartları görevleri başarısız şekilde bitirerek kaçırabilirsiniz. Hanları gezerek hancılardan sıradan kartlar alabilirsiniz, fakat Gwent görevleri yaptıkça daha eşsiz kartlar elde edersiniz.
Sırf Gwent'i öğrenmek ve ne kadar eğlenceli bir şey olduğunu anlamak için oyunu 2. kez bitirmiştim.

Son düzenleme:
Gwent'te zorluk seviyesi karşınızdaki yapay zekanın oyunu ne derece zeki ve iyi oynayacağını belirler. Acemiyseniz ve çok uğraşmak istemiyorsanız en kolay seviyeyi seçebilirsiniz.

Witcher 3'te can doldurmak için envanterinde bulunan yiyecekleri ve içecekleri kullanabilirsin. Oyunda ileride yapacağın build'e bağlı olarak düşmanlardan aldığın hasarı karakter canına çevirerek direkt canını doldurabiliyorsun. Tabii bu senin yapacağın karaktere bağlı bir şey, oyunda temel can doldurma yiyecekler ile yapılıyor.

Oyunu ilk oynarken Gwent'i pek önemsememiş oyunun sonlarına doğru bayağı ısınmıştım, sonraki oynayışlarımda haritayı alttaki gibi görür oldum, Gwent bir yaşam biçimidir.

1638298312060.png

Oyunu ilk oynarken Gwent'i pek önemsememiş oyunun sonlarına doğru bayağı ısınmıştım, sonraki oynayışlarımda haritayı alttaki gibi görür oldum, Gwent bir yaşam biçimidir.

Eki Görüntüle 1229963
Eğer hiç görev yapmadan sabah akşam Gwent oynarsanız Geralt berduş takılıp Gwent bağımlılığı ediniyor.
@Ruzgar2
Gwent Cards Checklist

Hocam sizin için bir Gwent kartı kaçırmama listesi buldum fakat İngilizce, umarım işinize yarar. Zamanında ben kullanmıştım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı