Witcher 3 hangi sırayla oynanmalı?

Talhas8

Decapat
Merhaba. The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the year Edition satın aldım ne yanında, Blood and Wine ve Hearts of Stone da geldi bu DLC'leri oyunun hikayesinden mi sonra oynamalıyım yoksa bir oynanış sırası var mıdır? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Ve paketin yanında expansion Pass geldi bir hata mı oldu? Yoksa normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

KararVeremeyen

Decapat
Hata değil, normal.
Her şekilde Blood and Wine en son oynanacak. Hearts of Stone sanırım oyun sırasında da oynanabiliyor ama oyunu bittirdikten sonra ben ilk Hearts of Stone ardından Blood and Wine şeklinde gitmiştim.

puskevit

Hectopat
Yer
İstambul/Küçükçekmece
Önce oyundan başlamanız lazım zaten oyunu oynarken DLC'de onunla beraber aktif halde oluyor görevleri seçerken önerilen seviyelerden görebilirsiniz yapacağınız görevin zorluğunu ona göre kıyaslarsınız expansion Pass olayında sıkıntı yok ayrıca.

Wexiar

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba. The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the year Edition satın aldım ne yanında, Blood and Wine ve Hearts of Stone da geldi bu DLC'leri oyunun hikayesinden mi sonra oynamalıyım yoksa bir oynanış sırası var mıdır? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Ve paketin yanında expansion Pass geldi bir hata mı oldu? Yoksa normal mi?
En son Blood and Wine oynayın hocam. İçeriği bakımından daha uygun olur.

Mr246

Centipat
Yer
İstanbul
DLC'ler oyun sonunda oynanmalı. Zaten biri 32, diğeri 34 seviye öneriyor. Önce 32 level olanı oynayın. Çünkü 34 level olan başka bir haritaya götürüyor. 34 level olan önce oynanırsa 32 level olan yanında vasat kalacağından zevk vermeyeceğini düşünüyorum.

Yukarı