Witcher 3 İçin Witcher 2 Oynanmalı Mı ?

ByMusty

Hectopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Steam yaz indirimleri dolayısıyla The Witcher 3'ü almayı düşünüyorum fakat daha önce hiç Witcher oyunu oynamadığım için hikayesini tam anlayamayabileceğimi düşünüyorum. Witcher 2'ye sahibim ama hiç indirmedim bile. Sizce oynamalı mıyım, indirmeye değer mi ?

İnternette Witcher 1 ve Witcher 2'nin hikaye anlatımları mevcut onları izleyebilirsin. Witcher 1'in oynanışını beğenmeyebilirsin ama Witcher 2 gayet güzel tavsiye ederim. Kendin oynaman anlaman açısından daha iyi olur.

Witcher 1 ve 2 oynamadım, dayanamadım Witcher 3'ün sonunu izledim buna rağmen Witcher 3'ü aldım ve hala oynuyorum. Hayatımın 100 saatini oyuna gömmüş durumdayım, durmaya da niyetim yok. Belki oyun içindeki ince göndermeleri ya da karakterleri anlamazsın ama yine de oyundan zevk alırsın.

Witcher 2 ve Witcher 3 ikisi de çok güzel oyunlar. Fakat Witcher 2 oynamadan Witcher 3 oynarsan bazı noktalar tam oturmayabiliyor. Bu yüzden Witcher 2 de oynamalısın mutlaka.

Yalnız 2 değil bence 1. oyunda oynanmalı. Mekanikleri ne kadar alışması zor olsa da kolay zorluk seviyesinde oynanmalı en azından. İleride çok teşekkür edersiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı