Çözüldü Witcher 3 Keira Metz konuşma görevinde yazılar çıkmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berton

Centipat
Daha fazla  
Uzun arayışlar sonra yeni bir laptop aldım. Hediye olarak da abim Witcher 3 hediye etmişti. İlk bitireceğim adamakıllı oynadığım oyun amma velakin keira metzin bir görevinde bug var 'bir kule dolusu fare' oyunun en başlarındaki görevlerden görevi yaptım. İlerledim keira ile konuşup bir adam hakkında bilgi almam lazım ama konuşamıyorum. Keiranın yanına gidiyorum konuşmaya giriyorum diğer replikler çıkıyor görev için lazım olan çıkmıyor.

arkadaşlar devamında spoiler olacak ona göre.

Screenshot_44.png

Pek umursamadım devam ettim şimdi oyunun sonlarına yaklaştım kaer morhende vahşi av ile savaşıcaz herkesi çağırdım en son keira kaldı onun bir görevini yapmam lazım ki gelsin neyse yapalım tamam ama görev yok hocam keira ile konuş diyorum yine replik çıkmıyor göreve bakıyorum seçili gözüküyor keiranın ismi de yeşil yazıyor yani var bir replik ama bugda kalmış.

Screenshot_41.png

Screenshot_42.png

Böyle dostlar keirayı almadan gitmek istemiyorum ama galiba öyle olacak büyük ihtimalle ilk görevde eski save yüklemem lazımdı ama artık çok geç yardım edin bir el atın dostlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kaynak aldığım Reddit formu. Böyle küçük buglar olabiliyor ben de karşılaşıyordum. Daha fazla kaynak için her zaman İngilizce kaynaklara bakmanı tavsiye ederim. Adanın Türkçesini hatırlamıyorum ama o lanetli adaya gidersen Keira seninle telefon zımbırtısı ile konuşmaya başlıyormuş ya da oraya fast travel yapıp geri Keira'ya dönmeyi de önerenler de var. İyi oyunlar dilerim 😃.
Kaynak aldığım Reddit formu. Böyle küçük buglar olabiliyor ben de karşılaşıyordum. Daha fazla kaynak için her zaman İngilizce kaynaklara bakmanı tavsiye ederim. Adanın Türkçesini hatırlamıyorum ama o lanetli adaya gidersen Keira seninle telefon zımbırtısı ile konuşmaya başlıyormuş ya da oraya fast travel yapıp geri Keira'ya dönmeyi de önerenler de var. İyi oyunlar dilerim 😃.

Çözüm
Benzer sorun ile ben de karşılaştım, hikayeyi bildiğim için ilerleyen kısımda konuşmam gereken NPC'e gittim ve sorun kendiliğinden düzeldi. Spoiler olmasın diye ayrıntı vermiyorum.

Kaynak aldığım Reddit formu. Böyle küçük buglar olabiliyor ben de karşılaşıyordum. Daha fazla kaynak için her zaman İngilizce kaynaklara bakmanı tavsiye ederim. Adanın türkçesini hatırlamıyorum ama o lanetli adaya gidersen keira seninle telefon zımbırtısı ile konuşmaya başlıyormuş ya da oraya Fast travel yapıp geri Keira'ya dönmeyi de önerenler de var. İyi oyunlar dilerim 😃.

Teşekkürler deneyeceğim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı