Sürprizbozan Witcher 3 "Keira'nın Velendeki İşlerini Hallet" görevi nasıl yapılır?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kyzael

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bir adayı gidip araştırdım ve laneti bozdum, tüccardan mallarını getirdim fakat ne zaman konuşsam Geralt seni gördüğüme sevindim diyor, vahşi av ile alakalı bir cümle çıkmıyor.

Laneti bozduktan sonra keira senle bir gece geçirmek istiyor. Sonra adaya tekrar dönüp aranızda bir konuşma geçiyor. Orada Kaer Morhen'e git seçeneğini seçtin mi?

Neyi seçtiğimi hatırlamıyorum ama bir prenses ruhuna yardım etmiştim.

Hocam laneti bozduktan sonra keiranın yanına gidiyorsunuz. Orada Geralt'ı akşam yemeğine davet ediyor, kabul etmeniz gerekiyor. Sonra tekrardan adaya dönüyorsunuz keira bir profesörün notlarını çalıyor. Orada bazı konuşmalar geçiyor doğru olanları seçip Keira'yı Kaer Morhen'e gönder seçeneğini seçerseniz Kaer Morhen'e gider.

Hocam laneti bozduktan sonra keiranın yanına gidiyorsunuz. Orada Geralt'ı akşam yemeğine davet ediyor, kabul etmeniz gerekiyor. Sonra tekrardan adaya dönüyorsunuz keira bir profesörün notlarını çalıyor. Orada bazı konuşmalar geçiyor doğru olanları seçip Keira'yı Kaer Morhen'e gönder seçeneğini seçerseniz Kaer Morhen'e gider.
Hocam +18 muhabbetlere girmiyor mu daveti kabul edersek? İstediğim bir şey değil :D.

Oyunda şuan neredesiniz?
Efsunger ve sahire topluyorum.

Hocam +18 muhabbetlere girmiyor mu daveti kabul edersek? İstediğim bir şey değil :D.

Efsunger ve sahire topluyorum.
Keira'nın davetini kabul ederseniz +18 şeyler oluyor sonra da keira ile bir sohbetiniz olacak bu sohbet keira'yı kaer morhen'e götürmenizi sağlayabilir , aynı zaman da keira 'nın canını almanızıda sağlayabilir.

Keira'nın davetini kabul ederseniz +18 şeyler oluyor sonra da keira ile bir sohbetiniz olacak bu sohbet keira'yı kaer morhen'e götürmenizi sağlayabilir , aynı zaman da keira 'nın canını almanızıda sağlayabilir.
Hocam, şu anda birlikte olduğum kişiyle aram bozulmaz mı? Bir de canını almak derken?

Yeni konular

Geri
Yukarı