Witcher 3 nasıldır?

M1000

Decapat
Makaleler
1
Konumuzun ana başlığı Witcher 3 kitlesi.

Ne çekti bu oyun her yerden fırlıyor. Oyun ile alakası olmayan bile en azından bir şey söylüyor.

Asıl sorun Witcher 3 oynamayan veya Witcher 1 ve 2'yi oynamayıp serinin son oyunundan yani 3.oyunundan başlayan bir kitle ve bu kitle inanılmaz ön yargılı, Witcher 3'e herhangi bir laf atmanızı eleştirmenizi dahi kabul etmiyorlar.

Bu kitlenin düzeleceğini düşünmüyorum

Cyberpunk çıkınca düşünemiyorum oyunun sistem gereksinimleri çok yüksek, ekonomik kriz de var yani Türkiye'de oynayabilecek kitle azdır. Ama gene kesin bir ifade ile savunacaklar veya gömeceklerdir.

Dip not:Konu hakkında fikirlerimi belirtmek istedim ve bu şekilde düşünenlerin de belki fikirleri değişirebilmişimdir inşallah.
Girdiğim başlık gene kabul edilmedi ve konu içeriğiyle alakasız bir başlık çıktı.

Son düzenleme:
Witcher 2 ve 3'ü bitirdim kitaplarını okuyorum, diziyi bitirdim 2 kere. Anlayacağın Witcher fanıyım, hayatımda oynadığım en iyi oyundu abartıyorsam kahrolayım, kitapları bir o kadar da ilgi çekici, herhangi bir laf değişir, sevmediniğin bir kısmı varsa beraber münazara edelim çok zevk verir bana.

Witcher 2 ve 3'ü bitirdim kitaplarını okuyorum, diziyi bitirdim 2 kere. Anlayacağın Witcher fanıyım, hayatımda oynadığım en iyi oyundu abartıyorsam kahrolayım, kitapları bir o kadar da ilgi çekici, herhangi bir laf değişir, sevmediniğin bir kısmı varsa beraber münazara edelim çok zevk verir bana.

Hocam ana konum Witcher 3 kitlesi dedim ve bu kitle oyunlarını oynamayan bir kitle.

Witcher'a bir laf mı söyledim?

Onca yazı yazmama rağmen kimse anlamamış Witcher'a değil Witcher 3 veyahut ilk 2 oyunu oynamayıp savunanlara yazılmıştır lütfen bana oyunu övmeyin çünkü oyunu oynadım yazı bile yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı