Witcher 3 Next-Gen Update 14 Aralık'ta geliyor!

Anlayamadınız sanırım? Oyunun iyi hale getirilmesin de bir sorun yok. Daha iyi olduğu zaman sisteme daha çok yük binecek ya hani normalde oyunu oynatan sistem bu güncelleme ile zar zor oynatırsa ne olacak o zaman?

Eklenen en büyük özellik RTX eklenmesi, onu da kartınız desteklemiyorsa sorun yok zaten, destekliyorsa da kapatırsınız.
Grafiklere iyiliştirme yapılıyor ancak üstüne optimizasyona da çalıştılar bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Sadece grafikleri mi yenileyecekler yoksa farklı görevler eklenir mi?
Biraz geç oldu ama cevaplayayım. Büyük ihtimalle farklı görevler eklenecek. Fragmanın 1:31. dakikasında "Netflix dizisinden ilham alan yeni içerikler eklenecek." yazıyor.
Dediğim gibi çok büyük ihtimalle dizi ve oyunu bağlayan görevler eklenecek , bu sayede dizi de oyun da yeniden gündeme gelecek, kitleler birbirini besleyecek. Cyberpunk anime - oyun olayında olduğu gibi...
CDPR bu işi iyi yapıyor.

Oyunun grafikleri hala taş gibi. Hiç eskime yok gibi. Bence bir hikaye için DLC çıkartsalardı çok başarılı olurdu. Zira bu konuda aşırı iyiler.

Oyunun grafikleri hala taş gibi. Hiç eskime yok gibi. Bence bir hikaye için DLC çıkartsalardı çok başarılı olurdu. Zira bu konuda aşırı iyiler.

Hikaye bitti ki hocam. Ellerinde bir materyal kalmadı artık. Sömürmeye girer bundan sonrası. Gerçi Hearts of Stone sonrası Ofir'de geçen bir hikaye DLC'si olabilirdi aslında.

Hikaye bitti ki hocam. Ellerinde bir materyal kalmadı artık. Sömürmeye girer bundan sonrası. Gerçi Hearts of Stone sonrası Ofir'de geçen bir hikaye DLC'si olabilirdi aslında.

Evet en azından farklı bir şekilde hikaye çıkartabilirlerdi bence.Yeni karakterlerle falan takılabilirdik.

Tamam bana bunu söyleyin işte :) fakat güncelleme erteleme ya da kapatma gibi bir ayar yok. Güncelleme geldiği vakit otomatik olarak indirip kuracak adım gibi eminim. Ne yapmak gerek?

Steam ayarlarında sadece oyun açılınca indir seçeneği var.
Geçen hafta ETS 2 için aynısını yaptım, tek yapmanız gereken güncelleme geldiği zaman indirmeden iptal etmeniz lazım.
Sonrasında siz istemeden kurmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı