Witcher 3 ölüm marşı seviyesinde oynama

Mikirgi

Hectopat
Herkese merhaba. Witcher 3 oyununu bir kez detaylı bir şekilde oynayarak normal zorluk seviyesinde bitirdim. Son zamanlarda bir sürü Witcher videosu görmem sonucunda gaza geldim ve ikinci kez başlamaya karar verdim. Başlamışken şu ana kadar açamadığım başarımları da açıp bari oyunun tüm başarımlarını kazanmış olayım dedim. Oyunun tüm başarımlarını kurcalayınca oyunu "ölüm marşı" zorluk seviyesinde bitirmemi isteyen bir başarım olduğunu gördüm. Ben de bunun üzerine daha önce bu zorluk seviyesinde oynamış olanlar veya en azından bu zorluk seviyesi hakkında fikri olanlardan birkaç ipucu ve oynanış tavsiyesi alabileceğimi düşündüm. Hem ben hem de bu zorluk seviyesi hakkında fikir almak isteyen arkadaşların kafasında bir fikir oluşur en azından. Sizce oyunu zehir mi eder yoksa dövüşleri en kötü birkaç denemede geçebilir miyim? Şu ana kadar iki kere bitirmeme rağmen içimde bir korku var ya oyun zehir olursa ya Dark Souls'a dönerse diye. Yoksa bunları boş verip direkt başarımları direk açan bir programla mı halletmeliyim? Ya da oyunu hep normalde oynayıp son bossu ölüm marşı zorluğunda yenersem başarım açılır mı? Sorumu ciddiye alıp cevap vererek yardımcı olmaya çalışan herkese şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ölüm marşını okuyorlar işte temelinde. Sanırım o kadar zor değil ama yine de vuruyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Oynamaya alıştıktan sonra zorluk seviyesinin bir önemi kalmıyor. Sayısız kez Witcher'ı bitirdim ve hepsini ölüm marşı ile bitirdim. Zamanında dodge atabildiğin sürece sorun olmuyor. Level alman biraz zorlaşır. Farm yapma ihtiyacı duyabilirsin. Taktik olarak yediğin yemeğin yarım saat boyunca can basması vardı. Bir tane skill fakat aklıma gelmedi. Onu kullanabilirsin. Queen Sign özelliklerini de geliştirirsen zaten ölümsüz oluyorsun. Ayrıca yaratık külliyatından hangi yaratık neyden zarar görüyor ve etkileniyorsa ona göre iksir ve Sign(Türkçesi aklımda değil) kullanman işini daha kolaylaştırır.

Son düzenleme:
Ölüm marşında 2 tane dlc bossu dışında zorlanacağın hiçbir şey yok witcher 3'de. Final bossu bile tırtın teki. Hem zorluk olarak hem etkileyicilik olarak. Yiyeceklerin 20 dk boyunca can yenilemesini sağlayan skili al, bol bol quen-igni kullan ve 2 vur 1 kaç 3 vur 1 kaç taktiğini uygula tamamdır.

Herkese merhaba. Witcher 3 oyununu bir kez detaylı bir şekilde oynayarak normal zorluk seviyesinde bitirdim. Son zamanlarda bir sürü Witcher videosu görmem sonucunda gaza geldim ve ikinci kez başlamaya karar verdim. Başlamışken şu ana kadar açamadığım başarımları da açıp bari oyunun tüm başarımlarını kazanmış olayım dedim. Oyunun tüm başarımlarını kurcalayınca oyunu "ölüm marşı" zorluk seviyesinde bitirmemi isteyen bir başarım olduğunu gördüm. Ben de bunun üzerine daha önce bu zorluk seviyesinde oynamış olanlar veya en azından bu zorluk seviyesi hakkında fikri olanlardan birkaç ipucu ve oynanış tavsiyesi alabileceğimi düşündüm. Hem ben hem de bu zorluk seviyesi hakkında fikir almak isteyen arkadaşların kafasında bir fikir oluşur en azından. Sizce oyunu zehir mi eder yoksa dövüşleri en kötü birkaç denemede geçebilir miyim? Şu ana kadar iki kere bitirmeme rağmen içimde bir korku var ya oyun zehir olursa ya Dark Souls'a dönerse diye. Yoksa bunları boş verip direkt başarımları direk açan bir programla mı halletmeliyim? Ya da oyunu hep normalde oynayıp son bossu ölüm marşı zorluğunda yenersem başarım açılır mı? Sorumu ciddiye alıp cevap vererek yardımcı olmaya çalışan herkese şimdiden teşekkürler.
7 24 yuvarlanırsan sorun çıkmaz. Bu arada konuyla bağımsız ama başarım hilesi yapılan programlar bence haksızlık hile sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı