Sürprizbozan Witcher 3 öncesi oyunların özeti nedir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Birisi okumam için atabilir mi? Witcher 3'e başladım ama önceki hikayeyi bilmiyorum, Netflix'ten Witcher'ın tüm bölümlerini izledim bu arada, yeterli olur mu?

arkadaş konuda 2 oyununda anlatım videosunu atmış

Birisi okumam için atabilir mi? Witcher 3'e başladım ama önceki hikayeyi bilmiyorum, Netflix'ten Witcher'ın tüm bölümlerini izledim bu arada, yeterli olur mu?
Hayır Netflixteki yeterli olmaz. Youtube'da yazarsanız 1 ve 2. oyunun özetlerini çıkar onları izlemeniz gerekli bağlantılı bilgiler var.

YT de bir kanalın bununla alakalı videosu vardı izleyebilirsin 10 dakika ya da 20 dakika gibi bir şeyydi

YT de bir kanalın bununla alakalı videosu vardı izleyebilirsin 10 dakika ya da 20 dakika gibi bir şeyydi

Bumu hocam?

Tüm hikayeyi anlatıyormu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videolara göz atabilirsiniz.

Geri
Yukarı