Çözüldü Witcher 3 özel mutajen nasıl alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GSkull

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu ortadaki büyük eleman benim oyunda gözükmüyor YouTube'da falan gördüm de neden gözükmüyor bilen var mı acaba?

resim_2022-11-26_100559418.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar şu ortadaki büyük eleman benim oyunda gözükmüyor YouTube'da falan gördüm de neden gözükmüyor bilen var mı acaba?

Eki Görüntüle 1584539
Bu özellik Blood and Wine DLC'sindeki bir görevle açılıyor, önce Blood and Wine DLC'sine girilip o yan görevin yapılmış olması gerekiyor. DLC ile birlikte gelen bir geliştirme yani bu anlayacağınız. Görev detayları için:

Eki Görüntüle 1584539
Bu özellik Blood and Wine DLC'sindeki bir görevle açılıyor, önce Blood and Wine DLC'sine girilip o yan görevin yapılmış olması gerekiyor. DLC ile birlikte gelen bir geliştirme yani bu anlayacağınız. Görev detayları için:

Çözüm

Teşekkür ederim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı