Witcher 3 Oynanış Süresi

Katılım
28 Mayıs 2016
Mesajlar
387
Çözümler
1
Oyunun ne kadar zamanda biteceğini yaklaşık olarak öğrenmek için girmiştim konuya. Fakat oyunu 50 saatte bitirdiğini ileri sürenler olunca biraz şaşırdım ve yazmak zorunda hissettim.
Ya arkadas ben de Skellige'e yeni geçtim hatta orada hiç ana gorev yapmadim daha 76 saat oynamam var oyunu oyunun yarisinda bile olduğumu düşünmüyorum. Çünkü daha cok gorevim var gibi hiçbir şey yerli yerinde degil daha tabii bazi hilayeler almis basini gidiyor. Fakat oyunun ana karakteri olan Yeneffer ile fazla diyolkg olmadi hiç, malum ben ilk defa oynayan biriyim. Gwent'ler komple duruyor denebilir. Hadi salla Gwent'i normal gorevler 76 saat yarisi bile degilken nasil diğer oyunlarla ayni buyuklukte diyebiliyorlar şaşırmamak mumkun değil.
Tomb Raider, CoD, BF, Assassin's Creed gibi serilerin çoğunu oynamis biri olarak bu kadar uzun suren bir oyun görmemiştim. Muhtemelen üzerinden zaman gecince bu oyunu bastan sona her şeyi tamamlayarak tekrar oynarim. Belki ileride Yenneffer degil de Triss'i secebilirim.

Sen çok gezmişsin.
38 saatte tüm yan görevler (Gwent görevleri dahil, at yarışları hariç) bitiyor, daha geçen gün bitirdim, dersen ki hazine avlarını yapıyorum, o zaman 4-5 saat daha ekler kalan da biter. 70 saate kadar uzaması imkansız DLC lersiz xD
 

Steward

Hectopat
Katılım
17 Şubat 2018
Mesajlar
1.820
Makaleler
1
Çözümler
12
Yer
Eskişehir
Ana oyunu ve Hearts of Stone DLC'sini bitirdim. Velen'i tamamen keşfettim. Skellige ve Toussaint Dükalığında keşfetmediğim bir sürü yer var. 160 saat oynamışım. Şuan Blood and Wine DLC'sini oynuyorum. Oyunda yapılacak bir sürü şey var.
 

muhammet35

Hectopat
Katılım
1 Aralık 2014
Mesajlar
130
Yer
İzmir
Sen çok gezmişsin.
38 saatte tüm yan görevler (gwent görevleri dahil, at yarışları hariç) bitiyor, daha geçen gün bitirdim, dersen ki hazine avlarını yapıyorum, o zaman 4-5 saat daha ekler kalan da biter. 70 saate kadar uzaması imkansız DLC lersiz xD
Biraz geç yazdım kusura bakma özel sebeplerden giremedim foruma.
Evet yan görevleri kaçırmıyorum hazine avları da yapıyorum. Kontratları da yapıyorum DLC lere de başlayacaktım. Fakat seviye yetmiyor malum. :D Fakat 80 saat oldu oynama süresi ve ana görevden bahsettim daha önceden bir kaç kere bitirmiş başka arkadaşıma ve dedi ki " Daha oyunun başındasın." Şuan en yaptığım görevin adını bilmiyorum fakat konusu şuydu:
Yaratık vardı baranun orada gördüğümüz ufak bir şeylerdi. O bizim Ciri yi kaçırılırken görmüş onu alıp yennefer a götürdüm. O görevden sonra hiç ana görev yapmadım daha.
Gwent oynamıyorum çokta bilmiyorum zaten gwent. Belki başka zamana gwent işi.
Ayrıca sahneleri hiçbir zaman atlamam her zaman ne dediklerini anlar ona göre cevap veririm. Daha ilk oynayışım malum. :D
 

9544

Kilopat
Katılım
4 Haziran 2012
Mesajlar
6.996
Makaleler
46
Çözümler
5
Yer
Dark
Gwent tavsiye ederim oyun içinde oyun, ilk seferinde oynamadım Ak Bostan da bile oynamadım oyun da baya ilerledikten sonra merek ettim nasıl bir oyun diye baya sardı sonraları. :)
 

muhammet35

Hectopat
Katılım
1 Aralık 2014
Mesajlar
130
Yer
İzmir
Aynen iyi bir oyuna benziyor ben de biraz anladım oyunu fakat fazla zaman alıyor. Onun için şimdilik es geçiyorum bazen oyun da görev yapmaktan sıkılırsam oynuyorum.
Onu da oynarsam oyun suresi baya uzun sürecek.
Ben oyunu 2-3 günde bitirip sonra oyunu bırakan birisiydim. Bununda en kısa zamanda bitirmek var içimde. Ama seneryoyu anlamadan olmaz tabi baya uzunmuş oyun süper.
 

mustafagrş

Centipat
Katılım
28 Mart 2020
Mesajlar
1
Şu karantina günlerinde evde konsola tekrar indirdim bu konuyu daha önce görsem direkt dalardım tüm soru işaretleri yan görevler kontratlar hazine avları ile 70 80 saatte bitirdim diyen yalan söylüyor ana hikayede tüm soru işaretleri blood and wine haritası hariç yapmadım daha 170 saat oldu skelligede kurt görevi duruyor sadece hey babalar neyi bitiriyon sen yan görevsiz ana hikaye DLC oynasan +100 saat sürüyor adamlar set yapmamış pıçaklaya pıçaklaya oyun bitirmişler :D konuyu hortlattım devam korona sürerken takılırız :D
 

Burak2916

Femtopat
Katılım
7 Mayıs 2021
Mesajlar
3
Tekrar baştan oynuyorlar. 200 saate varması imkansız tüm dahili görevleri yapsanız dahi.
Kendimi sıksam 100 saat olur.
Ben tum görevleri daha bitirmedim ama 150 yi gecik saatim var ve hala oyundan sıkılmadım.
Tekrar baştan oynuyorlar. 200 saate varması imkansız tüm dahili görevleri yapsanız dahi.
Kendimi sıksam 100 saat olur.
Ben The witcher 3 oyununda tüm görevleri daha bitirmedim.Fakat 150 saati geçik sürem var oyunda ve asla sıkılmadım hala devam ediyorum.(yeniden başlamadım)
 

Burakcdemir

Decapat
Katılım
3 Ocak 2020
Mesajlar
425
Makaleler
1
200 saati nasıl buluyorsunuz? Tüm başarımları (78 tane) açtım tüm DLC'ler dahil oyunu kontratlarla birlikte baştan sona ne varsa bitirdim. Soru işaretleri de sadece Skellige'de denizlerdeki sandıklar falan var onları yapmadım. Deli gibi Gwent oynadım desteyi tamamladım vs. 140 saati falan buldu. Tabii bu sürede ilgimi çekmeyen diyalogları atladığım da oldu. Baştan sona hiçbirini atlamazsan hadi olsun 160 saat. (kan ve kırık kemikler) zorluğunda oynadım.
 

Yeni konular

Yukarı