Witcher 3 oynanmalı mı?

RResul

Centipat
Arkadaşlar Witcher 3 oynamak için 1.serisini oynamanız lazım ama 1.serisi çok kötü ben de 1.serisinin hikayesini anlatan bir video izledim ondan sonra Witcher 2 oynamak istedim, onun da optimizasyon çöp. (onun için ayrı bir konu açtım zaten) Tamam dedim Witcher 3 oynarız dedim ama hikayesinden bir gıdım bile bilmiyorum ve Witcher 2 oynadığım zaman Witcher 1'in hikayesini ayrı ayrı yerlerden okudum izledim (Witcher 2'den 1.5 saatim falan var) oyundaki karakterlere baktım bir tek Triss'i biliyorum o kral kimdi o bizi hapishanede sorguya çeken kimdi hiçbirini bilmiyorum.

Şuradan hikayeyi 3 kere tekrar tekrar okudum odaklanarak ve YouTube'dan Witcher 1'in hikayesini anlatan videolara baktım hepsini teker teker izledim tekrarladım da.
Ama hiçbir şey bilmiyorum The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition aldım Steam'den sizce iade etmeli miyim? Yardım edin bir de oynamak için neden söyleyin.
(Kafamda deli sorular :D)

1 gerçekten rezalet bir oyun. 1 böyle olunca 2'yi oynamak yemedi. Direk 3'ten başladım. Dürüst olayım oyunun ortalarına kadar sıkıntıdan patlayabilirsiniz. Grafikler orta düzey, mekanikler vasat. Ama hikaye için kesinlikle oynanır.

Ben ilk iki oyunu da oynamadan başladım üçüncü oyuna. İlerledikçe az çok bir şeyler anlamaya başlıyorsun. Ben bitince bu evreni sevdiğimi fark ettim. Dizisinin de gelecek olmasıyla kitapları alıp okudum. Bütçen ve zamanın uygunsa kesinlikle önce kitapları okuyup sonra oyuna başla.

Yeni konular

Geri
Yukarı