Witcher 3 RPG deneyimi olmayanı sarar mı?

oscorp

Hectopat
Ben genelde oyunlarda açık dünya ve sağlam hikaye severim. Online, RPG kafalarına fazla girmedim. Witcher 3'ün nasıl kaliteli bir oyun olduğunu biliyorum. İnsanlar çok övdük biraz da eleştirelim demek için hata arıyor ama dişe dokunur bir şey bulamıyor. Aksilikler yüzünden bir türlü başlayamadım. Beklenti de yükseldiği için bu soruyu sormak istedim. Doğru düzgün RPG deneyimim olmaması bu oyundan zevk almamı engeller mi?

RPG türünde üst düzey bir oyundan başladığınız için bu oyunu oynadıktan sonra diğer RPG oyunlarını beğenmeyebilirsiniz :)
Hocam oyun çok kaliteli. Pc aldım ve büyük hevesle yükledim ama sanırım 3. oyundan başladığımdan dolayı yaptığım Tercihler görevler vs. Sarmadı. Hikayeyi bilmek çok şart çok üzgünüm hâlâ :(

Ben genelde oyunlarda açık dünya ve sağlam hikaye severim. Online, RPG kafalarına fazla girmedim. Witcher 3'ün nasıl kaliteli bir oyun olduğunu biliyorum. İnsanlar çok övdük biraz da eleştirelim demek için hata arıyor ama dişe dokunur bir şey bulamıyor. Aksilikler yüzünden bir türlü başlayamadım. Beklenti de yükseldiği için bu soruyu sormak istedim. Doğru düzgün RPG deneyimim olmaması bu oyundan zevk almamı engeller mi?

The witcher 3 rpg olarak çok fazla insanı yormuyor...Oynamadın her dakika pişman olacağını bildiğim için fazla bir şey diyemiyorum :)

Geri
Yukarı